pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Nie potrafię schudnąć Przepisy specjalnie dla Polaków

Dane szczegółowe:
Wydawca: Otwarte
Rok wyd.: 2010
Oprawa: miękka
Ilość stron: 360 s.
Wymiar: 155x215 mm
EAN: 9788375151626
ISBN: 978-83-7515-162-6
Data: 2010-11-15
pozycja niedostępna

Opis książki:

Czy wiesz, że bycie na diecie może być przyjemne Z tą książką to możliwe! Rewelacyjna i sprawdzona przez setki tysięcy Polaków dieta doktora Dukana w nowym, ekskluzywnym wydaniu.
Dzięki przepisom stworzonym specjalnie dla Polaków odchudzanie stało się jeszcze łatwiejsze. Możesz jeść to, co lubisz najbardziej, i trwale chudnąć.
Spraw sobie przyjemność i ciesz się dodatkowymi przepisami i zdjęciami potraw, którym nie można się oprzeć.
Doskonała książka dla Ciebie i Twoich bliskich. Najlepszy prezent dla wszystkich, którzy kochają jedzenie.
Dr Pierre Dukan - francuski lekarz od ponad 30 lat zajmujący się problematyką prawidłowego żywienia i diet. Autor kilkunastu książek o odchudzaniu, wydawanych na całym świecie. Opracowana przez niego metoda pomogła schudnąć milionom osób.
Jarosław Urbaniuk - pisarz, dziennikarz ("Lampa", "Machina", "Czas Fantastyki"), felietonista kulinarny portalu o2.pl. Wielbiciel kuchni Europy Środkowej, Indii, Meksyku i Indochin. Dietę doktora Dukana przetestował na sobie i schudł 20 kilogramów.

Książka "Nie potrafię schudnąć Przepisy specjalnie dla Polaków" - Pierre Dukan, Jarosław Urbaniuk - oprawa miękka - Wydawnictwo Otwarte. Książka posiada 360 stron i została wydana w 2010 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]