pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Najlepsze kuracje z Apteki Pana Boga. Listy i relacje na temat skuteczności terapii zalecanych w książce Apteka Pana Boga

Autor książki:

Maria Treben

Dane szczegółowe:
Wydawca: Purana
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 264 s.
Wymiar: 148x210 mm
EAN: 9788366200715
Data: 2022-12-20
31.95 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Najbardziej znana książka Marii Treben Apteka Pana Boga idealnie tra­fiła w swój czas. Ukazała się w wydawnictwie Ennsthaler w 1980 roku i od tamtego czasu jest nieprzerwanie obecna na rynku księgarskim. Przetłumaczono ją na 27 języków! Dzięki rozległej wiedzy zielarskiej oraz przepisom i wskazówkom Maria Treben pomogła wielu ludziom odzyskać zdrowie. Jednak zawsze podkreślała z wielką skromnością, że skuteczne terapie są możliwe nie dzięki niej, ale dzięki dobroci Boga, który podarował ludziom zioła lecznicze.

Niniejsza książka, Najlepsze kuracje Marii Treben zawiera fragmenty listów otrzymanych przez autorkę od wdzięcznych czytelniczek i czy­telników z różnych stron świata. Podziękowania i relacje z uzdrowień zachęcają do korzystania z dawnej wiedzy zielarskiej i pokazują, że przy chęci wyzdrowienia terapia ziołami może być naprawdę skuteczna.

Książkę tę przetłumaczono m.in. na języki: angielski, francuski, holenderski, polski, węgierski, rumuński, słoweński, chorwacki, serbski, grecki i japoński.

Książka "Najlepsze kuracje z Apteki Pana Boga. Listy i relacje na temat skuteczności terapii zalecanych w książce Apteka Pana Boga" - Maria Treben - oprawa miękka - Wydawnictwo Purana. Książka posiada 264 stron i została wydana w 2022 r. Cena 31.95 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.