pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Na koniec wszystko będzie dobrze

Autor książki:

Christina von Dreien

Dane szczegółowe:
Wydawca: Hartigrama
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 86 s.
EAN: 9788362185542
ISBN: 978-83-6218-554-2
Data: 2021-04-30
48.57 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Żyjemy w dziwnych, szalonych koronaczasach, zdominowanych globalnymi kryzysami, lękiem i niepewnością, obostrzeniami i protestami, wrogim myśleniem i wzajemnymi oskarżeniami.
W tym zagmatwanym okresie zabiera głos Christina von Dreien, przedstawicielka nowej generacji prekursorów i pozytywnych inspiratorów. Jej imponująca perspektywa umożliwia nowe, obszerniejsze spojrzenie na obecną sytuację światową i na nadchodzące czasy. Wykraczając poza stereotypy nieszablonowych myślicieli i spirytystów, Christina dociera do ludzkich serc i porusza je swoim zarazem prostym, jak i genialnym przekazem.
Ta książka zaprasza nas do poszerzenia naszego horyzontu percepcji i przeniesienia odpowiedzialności za wydarzenia na świecie z poziomu politycznego na osobisty:
- Co każdy z nas konkretnie może zrobić, aby nasz destrukcyjny i zepsuty system w końcu zmienił się na lepsze?
- Dostrzegać we wszystkim pozytywy i je wspomagać.
- Otworzyć się na nowe spostrzeżenia.
- Nie bać się bez względu na to, co się stanie.
- Ufać, że na koniec wszystko będzie dobrze.
- Prosić duchowych pomocników o wsparcie.
- Kultywować zadowolenie, wdzięczność i przebaczenie.
Przesłanie Christiny daje nam siłę i ufność: sami możemy stworzyć - i stworzymy - to niebo na Ziemi, którego wszyscy pragniemy, i to właśnie teraz.
Mała książka dająca dużo otuchy.

Książka "Na koniec wszystko będzie dobrze" - Christina von Dreien - oprawa miękka - Wydawnictwo Hartigrama. Książka posiada 86 stron i została wydana w 2021 r. Cena 48.57 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.