pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

My name is Lena Romans mafijny

Autor książki:

Alicja Skirgajłło

Dane szczegółowe:
Wydawca: Editio
Rok wyd.: 2000
Oprawa: miękka
Ilość stron: 464 s.
Wymiar: 140x210 mm
EAN: 9788328382015
ISBN: 978-83-2838-201-5
Data: 2022-07-28
30.78 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Jest królową życia. Ale nawet w jej świecie czasem trzeba o nie walczyć...

Oto Lena - pewna siebie, beztroska, piękna. Roześmiana, ciesząca się swoją młodością, jak każda nastolatka. Zwyczajna Nie do końca. Nic nie może być zwyczajne, kiedy jest się córką potężnego bossa rosyjskiej mafii. Na potencjalnych adoratorów ten fakt może działać odstraszająco.

Nie na Evana. Evan nie przejmuje się takimi drobiazgami, nie przejmuje się też tym, że Lena początkowo wcale nie jest nim zainteresowana. Ani tym, że jego przyjaciele próbują wybić mu z głowy fascynację dziewczyną. Przyjaciele wiedzą, co mówią, wszak to doskonale znani z poprzednich książek Alicji Skirgajłło bracia mafiosi: Joshua i Declan. Ojcem Leny z kolei jest nie kto inny, jak Siergiej, ich rosyjski wspólnik w nie do końca legalnych interesach. Siergiej, który najbardziej na świecie nie lubi, kiedy ktoś go oszukuje, i który w gniewie potrafi być wyjątkowo okrutny. Co więcej, jak każdy mafijny boss, także ojciec Leny ma zaprzysięgłych wrogów...

Tysiące czytelniczek dało się już porwać mafijnej sadze Alicji Skirgajłło - nowa odsłona serii to kolejna piorunująca mieszanka romansu i adrenaliny!

Książka "My name is Lena Romans mafijny" - Alicja Skirgajłło - oprawa miękka - Wydawnictwo Editio. Książka posiada 464 stron i została wydana w 2000 r. Cena 30.78 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.