pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Rage Romans mafijny

Autor książki:

Alicja Skirgajłło

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 416 s.
EAN: 9788328377400
ISBN: 978-83-2837-740-0
Data: 2021-06-11
18.18 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Brawurowa kontynuacja przebojowej trylogii
Bracia mafiosi, opanowany twardziel Declan i jego nieobliczalny brat Joshua powracają, by znowu wpakować się w kłopoty. Tym razem jednak nie oni znajdują się na pierwszym planie opowieści - aktualnie pomocy braci potrzebuje Jacob. Ich pracownik, ale także serdeczny przyjaciel, który właśnie stanął oko w oko z demonami własnej przeszłości. I nie spocznie, dopóki ostatecznie się z nimi nie rozprawi. Tropy prowadzą do środowiska handlarzy żywym towarem, a to wywołuje obrzydzenie nawet w mafijnych twardzielach, którzy niejedno w życiu widzieli. Declan, Joshua, Jacob i ich rosyjski wspólnik Siergiej będą musieli zejść niemal na samo dno piekieł. Ale nawet tam, w najgłębszych ciemnościach, można odnaleźć nadzieję... i miłość.

Bohaterowie popularnego mafijnego cyklu Alicji Skirgajłło powracają w opowieści pełnej adrenaliny, sensacji i namiętności.

Uwaga - czeka Was ostra czytelnicza jazda!
O autorze
Alicja Skirgajłło - urodzona w marcu 1986 roku w Wałbrzychu, absolwentka tamtejszej PWSZ im. Angelusa Silesiusa. Rozwódka, szczęśliwa matka ośmioletniej córki. Zawsze uśmiechnięta i skora do pomocy innym. Uważa, że życie jest za krótkie, by poświęcać je na kłótnie i walkę z wiatrakami. Perfekcjonistka. Uwielbia dobrą książkę, muzykę, film, jako autorka prężnie działa w serwisie Wattpad.

Książka "Rage Romans mafijny" - Alicja Skirgajłło - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 416 stron i została wydana w 2021 r. Cena 18.18 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.