pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Blood Love Serce bossa

Autor książki:

A.Z. Bell

Dane szczegółowe:
Wydawca: Editio
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 312 s.
EAN: 9788328388772
ISBN: 978-83-2838-877-2
Data: 2022-11-14
13.17 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Nie, dziewczyno, pan Derek nie należy do mafii... Pan Derek JEST mafią
Życie Emmy Bush warte jest sześćset tysięcy dolarów. Dokładnie tyle jej ojciec jest winien Derekowi, bezwzględnemu bossowi mafii. A Derek Mc Cras zawsze odzyskuje długi. Jeżeli dłużnik nie ma pieniędzy - cóż, tym gorzej dla niego. I dla jego rodziny. Ojciec Emmy jest niewypłacalny, więc dziewczyna zostaje zakładniczką okrutnego gangstera. Dla mafiosa ludzie są tylko posłusznymi wykonawcami jego rozkazów, narzędziami, które można wykorzystać, albo przeszkodami, które należy usunąć. Jego podwładni wiedzą, że kiedy szef się wścieknie, nie ma co liczyć na litość.

Co może czekać drobną dziewczynę zdaną na łaskę i niełaskę takiego człowieka Czy w sercu Dereka jest miejsce na uczucie inne niż nienawiść i gniew Los Emmy staje się jeszcze bardziej niepewny, gdy ginie jej ojciec, zamordowany przez gang największego konkurenta i wroga Dereka. To oznacza, że nie ma szansy, by Mc Cras odzyskał pieniądze. Teraz zakładniczka nie jest mu już potrzebna...

Niezwykła opowieść o miłości w brutalnym świecie pełnym intryg - ponad 600 000 odsłon na Wattpadzie!
O autorze książki
A. Z. Bell - ukrywająca się pod tym pseudonimem polska autorka, urodzona 30 lipca 1999 roku. Niepoprawna optymistka. Początkowo pisała dla małego grona odbiorców, jednak po tym, jak jej debiutancka powieść zyskała popularność w sieci, zdecydowała się wydać ją w tradycyjnej, papierowej formie. Ma dwie miłości: pierwszą jest oczywiście pisanie książek, drugą - jak przystało na absolwentkę szkoły muzycznej - muzyka.

Książka "Blood Love Serce bossa" - A.Z. Bell - oprawa miękka - Wydawnictwo Editio. Książka posiada 312 stron i została wydana w 2022 r. Cena 13.17 zł. Zapraszamy na zakupy!