pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Oblicze gangstera

Autor książki:

Anna Wolf

Dane szczegółowe:
Wydawca: Muza
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 130x205 mm
EAN: 9788328724693
ISBN: 978-83-2872-469-3
Data: 2022-11-08
28.94 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Oblicze gangstera to kolejny w dorobku Anny Wolf romans mafijny, w którym czołowa autorka literatury kobiecej zabiera czytelniczki do brutalnego i pozbawionego wszelkich skrupułów świata.

Pełna niespodzianek historia Kiriła i Raisy przyspiesza puls, wciąga od pierwszej strony i trzyma w napięciu aż do samego końca, gwarantując kilka godzin świetnej rozrywki i mnóstwo niezapomnianych emocji! Nie jestem miłościwy, bywam diabłem w skórze anioła. Jestem Tarasow, dokładniej Kirił Tarasow. Ten, kto mnie zna, wie, że lepiej ze mną nie zadzierać.

Gangsterskie porachunki, dzika namiętność, gorące pożądanie. Mieszanka wybuchowa, która może eksplodować w każdej chwili. Kirił Tarasow po kilkuletniej nieobecności, wraca do Europy Wschodniej. Pragnie odnaleźć jedyną osobę, na której mu zależy. Raisa jest dla niego światełkiem w tunelu. Światełkiem, które znikło bez śladu. Podejrzewa, że stoi za tym jego były zleceniodawca, głowa tutejszej grupy przestępczej. Jednak tropy wiodą go do Nowego Jorku, gdzie czeka na niego kolejna tajemnica do rozwiązania. Sprawa komplikuje się, gdy w poszukiwania Raisy angażuje się sam szef tamtejszej mafii, Siergiej Szewczenko. Dla Kiriła rozpoczyna się dramatyczny wyścig z czasem, którego stawką jest życie wielu ludzi. Ale tylko życie jeden osoby jest dla niego cenniejsze niż własne. Jest gotów wszystkim pokazać swoje oblicze diabła w ciele anioła.

Książka "Oblicze gangstera" - Anna Wolf - oprawa miękka - Wydawnictwo Muza. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2022 r. Cena 28.94 zł. Zapraszamy na zakupy!