pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

W ramionach mafii

Autor książki:

Monika Nerc

Dane szczegółowe:
Wydawca: Muza
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 130x205 mm
EAN: 9788328720985
ISBN: 978-83-2872-098-5
Data: 2022-04-29
29.57 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Mafijny romans wypełniony nieokiełznanym pożądaniem.

W trakcie ucieczki przed policją Mojra włamuje się do przypadkowego mieszkania, gdzie trafia na imprezę gangu motocyklowego. Pod wpływem impulsu dołącza do pokerowej rozgrywki. Jej przeciwnikiem okazuje się Vincenzo Gambino - mroczny książę podziemia, który zapewnia bogatym najbardziej grzeszne rozrywki. Nazywają go Złotoustym, a w jego żyłach płynie podstęp i pożądanie. Mojra zrobi wszystko, żeby z nim wygrać. Gotowa jest postawić na szali nawet swój ukochany motocykl. Nie wie jednak, że dla niej to dopiero początek niebezpiecznej gry. Złotousty, który pod nieobecność starszego brata rządzi całym półświatkiem, wciąga ją w układ, który z każdą chwilą bardziej się komplikuje. Do tego w Warszawie pojawia się zagadkowa grupa spod znaku złoto-czerwonego Feniksa. "Duszny klimat warszawskich ulic, brudne mafijne porachunki oraz uczucie, które wybucha tam, gdzie absolutnie nie powinno go być.

Naładowana emocjami historia, którą pochłania się z wypiekami na twarzy. Polecam!" K.C. Hiddenstorm, autorka cyklu "Nieczyste zagrania" "Monika Nerc pcha nas prosto w objęcia mafii. Moje drogie, nie będziecie chciały się z nich uwolnić. Polecam gorąco" Agnieszka Siepielska, autorka cyklu "Synowie zemsty"

Książka "W ramionach mafii" - Monika Nerc - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Muza. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2022 r. Cena 29.57 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.