pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Mistrzowie rynków finansowych. Rozmowy z najlepszymi amerykańskimi inwestorami i graczami giełdowymi

Autor książki:

Jack D. Schwager

Dane szczegółowe:
Wydawca: Gab
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 416 s.
Wymiar: 165x240 mm
EAN: 9788363391492
ISBN: 978-83-6339-149-2
Data: 2018-04-09
Cena wydawcy: 79.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Publikacja ta w Stanach Zjednoczonych jest zaliczana do kanonu książek na temat inwestowania. Zawiera wywiady przeprowadzone przez Jacka Schwagera z inwestorami, którzy działają na różnych rynkach (akcje, forex, kontrakty futures) i stosują odmienne techniki inwestycyjne, a których łączy to, że odnieśli sukces.

Co o tym zadecydowało? Po lekturze rozmów można wyciągnąć wniosek, że to nie stosowana metoda analityczna jest w tym wypadku najważniejsza. Okazuje się, że można zarabiać, wykorzystując zarówno analizę fundamentalną, jak i zupełnie inne podejścia do oceny inwestycji. Decydujące znaczenie mają pewne cechy i umiejętności - autor wymienia je w podsumowaniu swoich rozmów z traderami.

Książka jest przeznaczona nie tylko dla inwestorów i specjalistów zajmujących się badaniami rynków finansowych, ale także dla innych osób zainteresowanych rynkami finansowymi i ciekawych losów tych, którym udało się wygrać w świecie, gdzie przeważająca większość przegrywa.

Czytelnikom słabiej orientującym się w problematyce rynków finansowych lekturę książki ułatwi zamieszczony na jej końcu słowniczek, w którym objaśniono specjalistyczne terminy pojawiające się w tekście.

Książka "Mistrzowie rynków finansowych. Rozmowy z najlepszymi amerykańskimi inwestorami i graczami giełdowymi" - Jack D. Schwager - oprawa miękka - Wydawnictwo Gab. Książka posiada 416 stron i została wydana w 2018 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]