pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Metody inwestowania na rynkach finansowych

Autor książki:

Krzysztof Borowski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Difin
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 243 s.
Wymiar: 160x230 mm
EAN: 9788380855212
ISBN: 978-83-8085-521-2
Data: 2017-11-28
46.74 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Inwestowanie na rynkach finansowych jest jednym z najbardziej fascynujących obszarów działalności człowieka. Już od czasów starożytnych inwestorzy zastanawiali się nad niezawodnymi metodami inwestowania na rynkach, ale jak dotąd nie udało się stworzyć takiej metody, która zawsze przynosiłaby zysk stosującym ją inwestorom. Znaczne grono osób operujących na rynkach, po zapoznaniu się z wieloma metodami, w końcu skupia się na jednej, dwu lub co najwyżej trzech metodach, starając się udoskonalić techniki, jakimi posługuje się każda z nich.

Książka ma na celu przybliżenie inwestorom w przystępny sposób aktualnie stosowanych metod inwestowania, aby z jednej strony zachęcić Czytelników do inwestowania na rynkach finansowych, a z drugiej pokazać, że nie jest to żadna tajemna wiedza. Stanowi uzupełnienie pozycji poświęconej analizie technicznej Analiza techniczna. Średnie ruchome, wskaźniki i oscylatory. Z pewnością powinna znaleźć się na półce każdego, kto poważnie (lub też nie) myśli o inwestowaniu czy spekulacji na rynkach.

Książka "Metody inwestowania na rynkach finansowych" - Krzysztof Borowski - oprawa miękka - Wydawnictwo Difin. Książka posiada 243 stron i została wydana w 2018 r. Cena 46.74 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.