pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Książki »
»
Metoda systemowego, zdrowego i mądrego odchudzania, czyli jak skutecznie...
książka:

Metoda systemowego, zdrowego i mądrego odchudzania, czyli jak skutecznie i możliwie szybko odzyskać należną wagę

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Rozpisani
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 152 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788394453107
ISBN: 978-83-9445-310-7
Data: 2016-03-15
26.25  29.00  2.75 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Metoda systemowego, zdrowego i mądrego odchudzania, czyli jak skutecznie i możliwie szybko odzyskać należną wagę - Henryk Bieniok - opis książki:

KSIĄŻKA PRZEZNACZONA JEST PRZEDE WSZYSTKIM DLA OSÓB Z NADWAGĄ I OTYŁOŚCIĄ, KTÓRYM - MIMO WYSIŁKÓW - NIE UDAŁO SIĘ UZYSKAĆ NALEŻNEJ WAGI CIAŁA.

Jest to publikacja, w której kompleksowo i systemowo podchodzi się do walki z otyłością. Do tej pory nie ma na polskim rynku wydawniczym takiej, całościowej metody odchudzania.

Autor daje gwarancję, że ten kto ją - krok po kroku - zastosuje, osiągnie sukces w odchudzaniu.

Autor, prof. zw. dr hab. Henryk Bieniok, jest uznanym specjalistą z zakresu zarządzania, w tym zarządzania samym sobą, a zwłaszcza zarządzania własnym zdrowiem. Ma w swoim dorobku około 500 publikacji, w tym także książki z zakresu zdrowia i profilaktyki. Ostatnia jego książka - Wielka Księga Zdrowia, cieszy się na rynku dużym powodzeniem. Z wielką pasją i zaangażowaniem prowadzi wykłady z tego zakresu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach oraz na kilku uniwersytetach III wieku. Tematyką zarządzania i samoleczenia, a także medycyną naturalną zajmuje się od kilkudziesięciu lat. Sam prowadzi z powodzeniem poradnictwo w tym zakresie.

Książka „Metoda systemowego, zdrowego i mądrego odchudzania, czyli jak skutecznie i możliwie szybko odzyskać należną wagę” - oprawa miękka - Wydawnictwo Rozpisani.

Książka posiada 152 stron i została wydana w 2016 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Metoda systemowego, zdrowego i mądrego odchudzania, czyli jak skutecznie..."
Henryk Bieniok - autor m.in.:
Wielka księga zdrowia - okładka książki
Wielka księga zdrowia Henryk Bieniok;
Produkty podobne:
Ziołowa klinika odchudzania - okładka książki
Ziołowa klinika odchudzania Zbigniew T. Nowak