pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Metoda dwupunktowa dla każdego. Kwantowa transformacja zdrowia i świadomości
książka:

Metoda dwupunktowa dla każdego. Kwantowa transformacja zdrowia i świadomości

Dane szczegółowe:
Wydawca: Studio Astropsychologii
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 160 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788373776593
ISBN: 978-83-7377-659-3
Data: 2014-04-30
pozycja niedostępna

Metoda dwupunktowa dla każdego. Kwantowa transformacja zdrowia i świadomości - George Mircea Ighisan - opis książki:

Obecnie wszystko dzieje się szybko, czasami wręcz za szybko. Czas leci jak szalony, a my razem z nim. Z tego powodu potrzebujemy działań przynoszących natychmiastowe rezultaty. Takie właśnie efekty daje metoda kreowania rzeczywistości, którą opisuje Autor.

Metoda dwupunktowa dotyczy każdego aspektu życia - zmiany negatywnych przekonań, poprawy zdrowia, relacji, czy nawet finansów. W tej książce została przedstawiona w niezwykle ciekawy i przystępny sposób. Polega na dotykaniu dwóch punktów na ciele, z których pierwszy odnosi się do tego, co właśnie odczuwasz, drugi natomiast do tego, czego chciałbyś doświadczyć. Bazuje na Twojej świadomej decyzji i intencji. Nie uzależnia niczego od czynników zewnętrznych. Stanowi współczesne narzędzie, które pozwala szybko zmienić Twoje myśli uwarunkowane poglądami i przyzwyczajeniami. Ta technika rozwoju świadomości i uzdrawiania przynosi natychmiastowe efekty i pozwala wprowadzić siebie w stan samoprogramowania. W książce opisane zostały najważniejsze zasady metody dwupunktowej, czyli wszystko to, co jest niezbędne, aby własne marzenia zamienić w rzeczywistość. Znajdziesz w niej również wiele przykładów i ćwiczeń podpartych obrazkami ułatwiające jeszcze lepsze zrozumienie i praktyczne zastosowanie tej techniki. Jak twierdzi sam prekursor tej metody, dr Richard Bartlett, delikatny dotyk połączony ze skupioną intencją czyli myślą, bardzo często wystarcza, aby przywrócić równowagę fizyczną, umysłową i duchową, a także wprowadzić harmonię w relacjach z innymi.

Jesteś dwa punkty od idealnego życia.

Książka „Metoda dwupunktowa dla każdego. Kwantowa transformacja zdrowia i świadomości” - oprawa miękka - Wydawnictwo Studio Astropsychologii.

Książka posiada 160 stron i została wydana w 2014 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Metoda dwupunktowa dla każdego. Kwantowa transformacja zdrowia i świadomości"
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Żywienie w chorobach nerek - okładka książki
Żywienie w chorobach nerek Zofia Wieczorek-Chełmińska