pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Metaboliczne IQ - twój kod do zdrowia

Autor książki:

Agnieszka Pająk

Dane szczegółowe:
Wydawca: Pascal
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 160x210 mm
EAN: 9788381030854
ISBN: 978-83-8103-085-4
Data: 2017-08-31
29.36 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Jesteś ciągle zmęczona?
Narzekasz na brak energii?
Łatwo się złościsz i odczuwasz niepokój?
A może nie możesz pozbyć się powracających migren?
Jeśli na choć jedno pytanie odpowiedziałaś tak, przyczyna może tkwić w niewłaściwym odżywianiu.

Każdy z nas ma genetycznie zaprogramowaną skłonność do tolerancji niektórych grup jedzenia. Stąd biorą się trzy podstawowe typy metabolizmu: węglowodanowy, mieszany i białkowy.

Czy wiesz, który jest właściwy dla twojego ciała?
Agnieszka Pająk proponuje autorski program diety zgodnej z predyspozycjami metabolicznymi organizmu. Dzięki odpowiedniemu odżywianiu poprawisz wydajność i koncentrację, wzmocnisz odporność, zwiększysz poziom energii, a nawet zmienisz jakość swoich relacji z innymi ludźmi!
Metrykę dostajemy w prezencie urodzinowym, nad wiekiem biologicznym pracujemy całe życie.

Agnieszka Pająk - diet coach, twórczyni popularnego portalu (bloga?) slowfoodlife.pl, propagatorka zdrowego stylu życia, pasjonatka wellness, członek Slow Food International.

Coraz częściej rozumiemy, że nasze ciało jest sejsmografem, który precyzyjnie reaguje na to, co zjadamy. W poszukiwaniu dobrej, zdrowej diety napotykamy całą masę różnorakich propozycji i łatwo się w tym gąszczu pogubić. Dlatego z przyjemnością polecamy książkę Agnieszki Pająk, która wręczy Państwu klucz do skomponowania własnej, osobistej najbardziej odpowiedniej diety opartej o metaboliczne IQ.

Barbara i Jerzy Stuhrowie
Książka Agnieszki Pająk zmienia sposób, w jaki powinniśmy patrzeć na żywność. Nie wszystko dla każdego. "Metaboliczne IQ - twój kod do zdrowia" pokazuje, jak dobrać właściwy pokarm do swojego typu - tak, aby czuć się doskonale fizycznie i psychicznie.

Dr Grażyna Pająk, biolog, endoekolog, wykładowca, legenda polskiej dietetyki

Książka "Metaboliczne IQ - twój kod do zdrowia" - Agnieszka Pająk - oprawa miękka - Wydawnictwo Pascal. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2017 r. Cena 29.36 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.