pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
Księgarnia »
Książki »
»
Masz Prawo do Mediacji w Szkole. Materiały dla uczniów - kandydatów...
książka:

Masz Prawo do Mediacji w Szkole. Materiały dla uczniów - kandydatów na mediatorów rówieśniczych

Dane szczegółowe:
Wydawca: Scholar
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 44 s.
Wymiar: 160x240 mm
EAN: 9788365390882
ISBN: 978-83-6539-088-2
Data: 2019-11-04
Cena wydawcy: 8.40 złpozycja niedostępna

Masz Prawo do Mediacji w Szkole. Materiały dla uczniów - kandydatów na mediatorów rówieśniczych - Anna K. Duda - opis książki:

Publikacja stanowi autorskie opracowanie materiałów i narzędzi ćwiczeniowych przeznaczonych do realizacji programu szkolenia mediatorów rówieśniczych w szkołach podstawowych. Jest to zeszyt przeznaczony dla uczniów, którzy chcieliby się podjąć roli mediatorów. Stanowi uzupełnienie do książki Mediacje rówieśnicze w praktyce szkolnej. Implikacje i rekomendacje.

"Mam nadzieję, że nauka mediowania stanie się przygodą, która pozwoli na odkrywanie talentów, emocji, wartości i bogactwa, płynących z dobrych relacji z drugim człowiekiem".

Anna K. Duda

Książka „Masz Prawo do Mediacji w Szkole. Materiały dla uczniów - kandydatów na mediatorów rówieśniczych” - oprawa miękka - Wydawnictwo Scholar.

Książka posiada 44 stron i została wydana w 2019 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Masz Prawo do Mediacji w Szkole. Materiały dla uczniów - kandydatów..."
Anna K. Duda - autor m.in.:
Masz Prawo do Mediacji w Szkole. - okładka książki
Masz Prawo do Mediacji w Szkole. Mediacje rówieśnicze... Anna K. Duda, Wioletta Skrzypek, Anna Mróz, Paulina Koperna, Kinga Sobieszczańska, Ewa Zawisza-Wilk;
Kupujący tę pozycję zamówili również: