pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Książki »
»
Maraton metodą Hansonów. Jak poprawić swoją życiówkę
Księgarnia »
Książki »
książka:

Maraton metodą Hansonów. Jak poprawić swoją życiówkę

Dane szczegółowe:
Wydawca: Galaktyka
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 240 s.
Wymiar: 240x165 mm
EAN: 9788375793048
ISBN: 978-83-7579-304-8
Data: 2014-05-14
26.34  28.02  1.68 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Maraton metodą Hansonów. Jak poprawić swoją życiówkę - Luke Humphrey, Keith Hanson, Kevin Hanson - opis książki:

Trenerzy Kevin i Keith łamią stare zasady i wprowadzają nowatorskie rozwiązania, łącząc naukę i strategię w jednym tylko celu: aby wydobyć maratoński potencjał każdego biegacza. Wyłożona w prosty i przejrzysty sposób metoda Hansonów daje ci wiedzę, narzędzia i plany treningowe, których potrzebujesz, aby pobiec swój najlepszy maraton i osiągnąć wymarzony wynik.

Poznaj sekrety profesjonalistów i osiągnij oszałamiający wynik w kolejnym maratonie. Metoda Hansonów łączy naukową wiedzę z praktycznym doświadczeniem, przygotowuje cię na najcięższe, ostatnie kilometry królewskiego dystansu, kładąc nacisk na: o niższy kilometraż długich wybiegań - stawiaj na jakość, nie na ilość, o treningi szybkościowe, siłowe i tempowe optymalnie dopasowane do tempa docelowego, o ścisłe zasady odżywiania i nawadniania, abyś zapomniał o ,,ścianie, o szczegółowe plany treningowe dla początkujących i zaawansowanych.

HANSONS-BROOKS DISTANCE PROJECT zrobił furorę na amerykańskiej scenie biegowej, gdy okazało się, że biegacze skupieni wokół niego stanowią jedną z najlepszych grup biegowych w USA. Nieprzeciętny talent w połączeniu z niekonwencjonalnym podejściem do długiego wybiegania to przepis na sukces, który odnieśli uczestnicy projektu, zdobywając medale w najważniejszych amerykańskich maratonach oraz zapewniając sobie miejsca w kadrze olimpijskiej Stanów Zjednoczonych. LUKE HUMPREY - trener prowadzący w firmie Hansons Coaching Services i uczestnik programu HANSONS-BROOKS DISTANCE PROJECT KEITH I KEVIN HANSONOWIE - autorzy projektu HANSONS-BROOKS DISTANCE PROJECT; na co dzień pracują z czołowymi amerykańskimi biegaczami Trzeba powiedzieć sobie otwarcie i szczerze - metoda Hansonów nie nadaje się dla każdego. To prawdziwy program treningowy, który nie zostawia miejsca na improwizację i szukanie wymówek. Na tym polega jego siła. Trenując według wskazówek braci Hansonów, można się poczuć jak prawdziwy sportowiec! Tutaj każda jednostka treningowa ma swój cel, sens i efekt. W dodatku - efekt piorunujący.

Marek Tronina, red. nacz. miesięcznika ,,Bieganie

Książka „Maraton metodą Hansonów. Jak poprawić swoją życiówkę” - oprawa miękka - Wydawnictwo Galaktyka.

Książka posiada 240 stron i została wydana w 2014 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Maraton metodą Hansonów. Jak poprawić swoją życiówkę"
Produkty podobne: