pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Mama Bamba. Porody naturalne - w objęciach mocy, miłości i przyjemności

Autor książki:

Robyn Sheldon

Dane szczegółowe:
Wydawca: Świadome Życie
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 275 s.
Wymiar: 160x220 mm
EAN: 9788394530105
ISBN: 978-83-9453-010-5
Data: 2016-12-20
40.99 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Poród przepełniony jest bogactwem i magią. Ale ponieważ obawiamy się bólu i mocy, które są z nim związane, odwracamy się od obfitości, którą nam oferuje. Zamiast tego decydujemy się na sterylność i poprzez zabiegi medyczne odzieramy ten proces z odczuć. Tymczasem poród jest szczytowym doświadczeniem, które może być dla nas transformujące, a świadome, pełne uważności narodziny stają się dla naszych dzieci pierwszym życiowym doświadczeniem, w ramach którego dowiadują się, że nie muszą się lękać - że życie w całej swej intensywności jest czymś, w co warto wejść, godnym śmiechu, płaczu i umiłowania.

Mama Bamba zawiera opisy metod, z których kobiety mogą korzystać w okresie ciąży i porodu, aby niezależnie od przebiegu narodziny były dla nich satysfakcjonującym doświadczeniem. Kluczowe narzędzia, które znajdują się w tej książce, obejmują medytacyjną uważność, relaksację i poddanie się, eksplorowanie nieświadomego umysłu, komunikowanie się z dziećmi w łonie oraz wsparcie porodowe.

Mama Bamba oferuje również praktyczne zalecenia na pierwsze miesiące ciąży oraz rady dotyczące cierpienia po stracie dziecka. Chociaż takie doświadczenie przydarza się sporadycznie, jednak zostało uwzględnione w tej książce, ponieważ w naszym społeczeństwie zdecydowanie za bardzo unika się tego tematu, spowijając przeżycia z nim związane milczeniem.

Książka "Mama Bamba. Porody naturalne - w objęciach mocy, miłości i przyjemności" - Robyn Sheldon - oprawa miękka - Wydawnictwo Świadome Życie. Książka posiada 275 stron i została wydana w 2016 r. Cena 40.99 zł. Zapraszamy na zakupy!