pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Małżeństwo doskonałe. Pięć etapów udanego związku, czyli dlaczego...
Tytuł książki:

Małżeństwo doskonałe. Pięć etapów udanego związku, czyli dlaczego to,co najlepsze, dopiero przed nami

Autor książki:

Jed Diamond

Dane szczegółowe:
Wydawca: Pax
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788321120171
ISBN: 978-83-2112-017-1
Data: 2017-12-15
25.31  37.80  12.49 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Choć na ogół przyjmuje się do wiadomości, że w związku dwojga ludzi bywają lepsze i gorsze chwile, niewielu z nas rozumie, że małżeństwo musi przejść przez etap, w którym czujemy się oddaleni od drugiej osoby i pozbawieni z nią więzi, kiedy nasz małżonek wydaje się nam kimś zupełnie obcym i gdy zastanawiamy się, co się stało z tym kochającym, troskliwym człowiekiem, z którym braliśmy ślub. Ponieważ nie jesteśmy świadomi, że taka faza związku w ogóle istnieje, i nie wiemy, że następują po niej także kolejne etapy, wydaje się nam, że nasze małżeństwo jest po prostu nieudane. Wielu ludzi się wtedy poddaje. Albo odchodzą od swojego współmałżonka, albo dochodzą do wniosku, że na nic więcej nie mogą już liczyć i godzą się na małżeństwo z przyzwyczajenia, zamiast walczyć o związek pełen pasji, radości i ciągłego rozwoju.

Dr Jed Diamond jako terapeuta rodzinny od ponad czterdziestu lat pomaga kobietom i mężczyznom w zbudowaniu prawdziwego i trwałego związku małżeńskiego. Stara się im uświadomić, że stres i konflikty, jakie przeżywają w związku, nie muszą oznaczać, że związali się z nieodpowiednim partnerem. Z jego doświadczeń wynika, że większość kryzysów małżeńskich wynika ze zranień, jakich doświadczyliśmy w dzieciństwie bądź w poprzednich związkach. Autor to ceniony ekspert w dziedzinie kryzysu wieku średniego, jest członkiem wielu towarzystw naukowych i autorem kilkudziesięciu książek przetłumaczonych na 16 języków, mieszka w Kalifornii.

Książka "Małżeństwo doskonałe. Pięć etapów udanego związku, czyli dlaczego to,co najlepsze, dopiero przed nami" - Jed Diamond - oprawa miękka - Wydawnictwo Pax. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2017 r. Cena 25.31 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne:
Szczęśliwe małżeństwo - okładka książki

Szczęśliwe małżeństwo

David Simmons, Sandy Simmons