pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Małe rączki. Książka nie tylko kucharska

Autor książki:

Annabel Woolmer

Dane szczegółowe:
Wydawca: MAMANIA
Rok wyd.: 2020
Oprawa: twarda
Ilość stron: 128 s.
Wymiar: 195x195 mm
EAN: 9788366329706
ISBN: 978-83-6632-970-6
Data: 2020-03-11
26.20 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Dzieci przejmują kuchnię!
Książka kucharska, która ułatwi wszystkim rodzicom, dziadkom i opiekunom gotowanie z maluchami w wieku od 1 do 4 lat. Wszystko w tej książce jest przyjazne małym dzieciom i minimalizuje potrzebę interwencji dorosłych - nie ma rozgrzanych płyt kuchennych, ostrych noży ani surowego mięsa. Starannie dobrane przepisy dają dzieciom możliwość robienia tego, co kochają: ugniatania, sortowania, mieszania i nalewania.

Małe rączki w kuchni to opisane krok po kroku 60 przepisów idealnych dla całej rodziny. Znajdziecie tu także informacje o alergiach pokarmowych, rady dla rodziców niejadków i mnóstwo pomysłów na rozwiązywanie typowych problemów. Książka jest pełna prostych i pysznych dań, z których samodzielnego przygotowania będzie dumne każde dziecko.

Annabel Woolmer jest mamą dwójki dzieci, która zainteresowała się gotowaniem pewnego deszczowego popołudnia, kiedy próbowała zabawić swoje 13-miesięczne dziecko. Od tamtej pory gotowała regularnie z obojgiem dzieci i wieloma innymi maluchami. Sfrustrowana brakiem odpowiednich przepisów dla małych dzieci, Annabel postanowiła napisać własną książkę, skupiając się na radosnej zabawie i odkrywaniu przez dzieci prawdziwego jedzenia.

Książka "Małe rączki. Książka nie tylko kucharska" - Annabel Woolmer - oprawa twarda - Wydawnictwo MAMANIA. Książka posiada 128 stron i została wydana w 2020 r. Cena 26.20 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.