pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Mądrość ciała. Odkryj wrodzoną inteligencje swojego organizmu i ciesz...
Tytuł książki:

Mądrość ciała. Odkryj wrodzoną inteligencje swojego organizmu i ciesz się zdrowiem

Autor książki:

Rachel Carlton Adams

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czarna Owca
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Blister
Ilość stron: 304 s.
Wymiar: 140x215 mm
EAN: 9788380158306
ISBN: 978-83-8015-830-6
Data: 2018-12-11
30.31  49.99  19.68 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Czy jesteś wiecznie zmęczona? Cierpisz na przewlekły ból głowy, pleców albo innych części ciała? Jesteś przygnębiona albo doświadczas stanów lękowych? Masz alergie albo doskwierają ci choroby autoimmunologiczne? Straciłaś popęd seksualny? Jeśli masz jeden lub kilka z powyższych objawów, możliwe, że cierpisz na coś, co dr Rachel Carlton Abrams określa mianem chronicznego wyczerpania organizmu, a więc schorzenie, które objawia się tyciem, wysokim ciśnieniem krwi, wyczerpaniem i wieloma innymi symptomami drenującymi twoje ciało z energii.

W Mądrości ciała dr Abrams pomaga zrozumieć, że wszystkie te objawy, choć są uciążliwe, to stanowią dowód na inteligencję naszego ciała. Z ich pomocą twoje ciało próbuje ci coś powiedzieć, a czasem wręcz wykrzyczeć. I dopiero kiedy nauczysz się go słuchać, będziesz mogła cieszyć się długotrwałym zdrowiem. W swojej książce dr Abrams prezentuje 28-dniowy plan, stosowany przez tysiące osób, jakie przewinęły się przez jej klinikę, a zaprojektowany z myślą o zdrowiu fizycznym i emocjonalnym. Za pomocą testów i narzędzi diagnostycznych wyjaśnia ona, jak każda z nas może użyć własnej mądrości ciała w ocenie takich zjawisk jak stres, sen, popęd seksualny, ból, lęk, depresja, alergie czy choroby autoimmunologiczne.

Książka Mądrość ciała pomoże ci wprowadzić zmiany w sposobie odżywiania, codziennych nawykach i stylu życia, dzięki którym odkryjesz swoje własne potrzeby i stworzysz dla siebie warunki do życia w pełnym zdrowiu i równowadze.

Książka "Mądrość ciała. Odkryj wrodzoną inteligencje swojego organizmu i ciesz się zdrowiem" - Rachel Carlton Adams - oprawa Blister - Wydawnictwo Czarna Owca. Książka posiada 304 stron i została wydana w 2018 r. Cena 30.31 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Rozmówki małżeńskie - okładka książki
Rozmówki małżeńskie Zbigniew Lew-Starowicz
Produkty podobne:
Przewodnik po mądrości ciała - okładka książki
Przewodnik po mądrości ciała Brode Ann Todhunter
Zdrowie na co dzień - okładka książki
Zdrowie na co dzień Stefania Korżawska