pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Logistyka i transport. Teoria oraz praktyczne zastosowania

Dane szczegółowe:
Wydawca: CeDeWu
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 168 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788381022866
ISBN: 978-83-8102-286-6
Data: 2019-12-23
45.94  55.00  9.06 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

W prezentowanej monografii pod tytułem: "Logistyka i transport. Teoria oraz praktyczne zastosowania" autorzy przedstawili wybrane zagadnienia logistyczne, jak i transportowe. Zaprezentowano holistyczną identyfikację operatora w jego relacji z obiektem technicznym, a także model informacyjny operatora i obiektu technicznego w ujęciu rozgrywającym (model procesu oraz opracowany algorytm). Ponadto przedstawiono wybrane pojęcia spedycji oraz usług logistycznych w ujęciu teoriomnogościowym. Przedstawiono także zagadnienia związane z potencjałem rynku transportu samochodowego realizującego usługi logistyczne w systemie transportowym Polski. Dotyczy to między innymi takiej problematyki, jak potencjał przewozowy, potencjał magazynowy czy potencjał infrastruktury drogowej.

Zaprezentowano także problematykę cen w transporcie samochodowym, zagadnieniu, które stosunkowo rzadko jest poruszane w literaturze, a mające istotny wpływ na ekonomiczność funkcjonowania przedsiębiorstw transportu samochodowego. Całość prezentowanego materiału może być wykorzystywana zarówno przez praktyków, jak i teoretyków zajmujących się zagadnieniami logistycznymi czy transportowymi a także studentów, studiujących zagadnienia związane z funkcjonowaniem rynku TSL.

Książka "Logistyka i transport. Teoria oraz praktyczne zastosowania" - Andrzej Kuriata, Zdzisław Kordel - oprawa miękka - Wydawnictwo CeDeWu. Książka posiada 168 stron i została wydana w 2019 r. Cena 45.94 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]