pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Konteneryzacja w transporcie morskim

Dane szczegółowe:
Wydawca: CeDeWu
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 326 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788381024952
ISBN: 978-83-8102-495-2
Data: 2022-01-05
65.02  79.00  13.98 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Publikacja prezentuje szerokie ujęcie wyzwań współczesnego transportu kontenerowego jako jednego z najistotniejszych czynników stymulujących rozwój światowego handlu. Przedmiotem analizy jest również aktualny sposób funkcjonowania skonteneryzowanego transportu morskiego w realiach dynamicznych zmian rynkowych powodowanych stochastycznymi zjawiskami globalnymi (z uwzględnieniem efektu pandemii).

Autorzy podjęli wszystkie kluczowe problemy i wyzwańia, począwszy od czynników natury ekonomicznej i zarządczej, poprzez wyzwania organizacyjno-techniczne, operacyjne, legislacyjne oraz informacyjno-informatyczne, a na aspektach proekologicznych kończąc (w kontekście postulowanego obniżenia antropopresyjności transportu morskiego i jego dekarbonizacji).

Niniejsza pozycja jest skierowana do interesariuszy szeroko rozumianego świata gospodarki morskiej i transportu morskiego, pracowników przedsiębiorstw portowych i armatorskich wszystkich szczebli, gremiów decydujących o strukturze kontenerowego systemu transportowego i standardach implementowanych w transporcie morskim, pracowników administracji morskiej, a także do studentów, których profil studiów mieści się w obszarze ekonomiki i zarządzania transportem morskim.

Książka "Konteneryzacja w transporcie morskim" - Eugeniusz Gostomski, Ryszard K. Miler, Tomasz Nowosielski - oprawa miękka - Wydawnictwo CeDeWu. Książka posiada 326 stron i została wydana w 2021 r. Cena 65.02 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]