pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Logistyka dystrybucji

Dane szczegółowe:
Wydawca: CeDeWu
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 168 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788381025164
ISBN: 978-83-8102-516-4
Data: 2021-05-25
40.09  40.56  0.47 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Niniejsza monografia uzupełnia i aktualizuje znane i popularne opracowania z zakresu logistyki dystrybucji. Omówiono w niej zarówno podstawowe pojęcia, jak i bardziej złożone zagadnienia z tego obszaru. Porusza problematykę związaną z zadaniami logistyki dystrybucji, klasyfikacją kanałów dystrybucji i ich projektowaniem oraz logistyczną obsługą klienta. Podejmuje także bardzo aktualne kwestie, m.in. takie jak: wykorzystanie Internetu w dystrybucji towarów, społeczna odpowiedzialność w logistyce czy obsługa logistyczna przedsiębiorstw z branży FMCG. Nie zabrakło także przeglądu nowych trendów zmieniających kształt logistyki dystrybucji, takich jak np. omnikanałowość bądź ekonomia współdzielenia. Ogromną zaletą książki jest jej aktualność oraz wykorzystanie licznych przykładów z życia gospodarczego. Wszystko to po to, aby umożliwić czytelnikowi swobodne poruszanie się w obszarze współczesnej logistyki dystrybucji.
Książka skierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców oraz wszystkich tych, którzy dopiero planują własną działalność gospodarczą, a także poszukują inspiracji i wskazówek z obszaru logistyki dystrybucji, menedżerów odpowiedzialnych za logistykę dystrybucji, przedstawicieli środowisk akademickich i studentów kierunków związanych z logistyką i z zarządzaniem.

Książka "Logistyka dystrybucji" - Aleksandra Łapko, Natalia Wagner - oprawa miękka - Wydawnictwo CeDeWu. Książka posiada 168 stron i została wydana w 2021 r. Cena 40.09 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]