pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Liczby. Firma. Fortuna
Tytuł książki:

Liczby. Firma. Fortuna

Autor książki:

Bożena A. Dąbrowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Ars Scripti-2
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 176 s.
Wymiar: 145x202 mm
EAN: 9788360472118
ISBN: 978-83-6047-211-8
Data: 2019-01-24
19.95  20.96  1.01 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Liczby. Firma. Fortuna - Bożena A. Dąbrowska - opis książki:

Książka ta powstała, by ułatwić pomyślne inicjowanie przedsięwzięć, a zwłaszcza zakładanie firm. Akcentuje się w niej datę rozpoczęcia działalności, wpływ nazwy oraz odpowiednie zestawienie ze sobą daty i nazwy. Zarówno datę, jak i nazwę tworzą liczby. W dacie widać je od razu, bezpośrednio. W nazwie ukryte są w poszczególnych literach.
Ważna jest przestrzeń w jakiej funkcjonuje nasza firma i my. Wiadomo powszechnie, że powinien otaczać nas porządek i ład. Dowiemy się jak wpływać na podnoszenie poziomu pozytywnej energii i dobry jej przepływ w przestrzeni naszego funkcjonowania oraz w nas samych. Zasygnalizujemy mało znane możliwości generowania ich fortunności.
Rady te są zebrane w całość ułatwiającą szybkie z nich korzystanie. Wskazówki na pozór ezoteryczne, w książce zyskują walor konkretnego nawiązania do najnowszej wiedzy z zakresu fizyki kwantowej. Z książki dowiemy się tego, co wpływa na pomyślność firmy: jak rozpoznać wpływ naszego podpisu oraz jak dobierać szczęśliwe nazwy do dat inicjujących działania. I nawet jakie zastosować symbole run oraz kody liczbowe, by wzmocnić pomyślną energię całej firmy i jej właściciela.
Wszystko, o czym tu mowa ma na celu ukazanie sposobów osiągania rzeczywistych efektów fortunnego funkcjonowania przedsięwzięć. A wskazówki mają charakter głównie praktyczny. Ukazane są tu inne role liczb, a nie tylko te, jakie zwykliśmy kojarzyć z numerologią dostępną w licznych lekturach. Tekstów o tak opracowanej tematyce na księgarskim rynku, jak dotąd, wciąż brakuje. Warto więc mieć w swojej bibliotece ten praktyczny poradnik, ułatwiający świadome starania o sukces.

Książka „Liczby. Firma. Fortuna” - oprawa miękka - Wydawnictwo Ars Scripti-2. Książka posiada 176 stron i została wydana w 2017 r. Cena 19.95 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Liczby. Firma. Fortuna"
Bożena A. Dąbrowska - autor m.in.:
Numerologia optymistyczna - okładka książki
Numerologia optymistyczna Bożena A. Dąbrowska;
Liczby jako tło losu - okładka książki
Liczby jako tło losu Bożena A. Dąbrowska;
Produkty podobne: