pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Lean dla bystrzaków. Seria: W prostocie tkwi siła
Tytuł książki:

Lean dla bystrzaków. Seria: W prostocie tkwi siła

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 360 s.
Wymiar: 170x230 mm
EAN: 9788328357389
ISBN: 978-83-2835-738-9
Data: 2019-05-15
34.04  49.90  15.86 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Lean dla bystrzaków. Seria: W prostocie tkwi siła - Natalie J. Sayer, Bruce Williams - opis książki:

Niech lean będzie z Tobą!
Lean jest nowoczesną metodą, dzięki której Twoja firma będzie mogła intensywnie działać na rynku, rozwijać się i osiągać zyski. Firmy lean wymagają mniejszego wysiłku pracowników, mniejszej ilości materiału do wytworzenia produktów i usług, mniejszej ilości czasu do ich opracowania oraz mniej energii i przestrzeni do ich wyprodukowania. Przedsiębiorstwa lean potrafią lepiej odpowiadać na zapotrzebowanie klientów, a ponadto osiągają lepszą jakość produktów i usług w możliwie najbardziej wydajny i ekonomiczny sposób.

Ten praktyczny przewodnik jest pełen najnowszych, nowoczesnych narzędzi, rad i informacji. Pokaże Ci, jak zastosować sprawdzoną filozofię i techniki lean, aby wyeliminować straty i zmaksymalizować skuteczność Twoich zasobów.

Wszystko o lean - poznaj logikę lean, zasady, terminologię i żargon.

Władza w ręce ludzi - poznaj często pomijany aspekt szacunku dla ludzi, by móc uwzględnić czynnik ludzki w zmianach.

Płyń z prądem - zrozum, jak tworzona jest wartość i jak jest przekazywana klientowi.

Chwyć za narzędzia - poznaj łatwe do zastosowania narzędzia lean związane z klientem, strumieniem wartości, przepływem, ciągnięciem, doskonałością i zarządzaniem.

To świat lean! - przyjrzyj się wielu aspektom przedsiębiorstwa lean, w tym zarządzaniu produktami i projektowaniu produktów do procesów produkcyjnych, a także organizacji jakości.

Podkreślając zasady lean i naciskając na transformację kulturową, Sayer i Williams dają czytelnikowi możliwość stworzenia trwałej kultury stałego doskonalenia się.

Robert Miller, prezes Shingo Prize for Operational Excellence
O autorach
Natalie J. Sayer - ma ponad dwadzieścia pięć lat doświadczenia w środowisku międzynarodowym we wdrażaniu i konsultowaniu metod ciągłego doskonalenia się.

Bruce Williams piastuje stanowisko starszego wiceprezesa ds. programów strategicznych w firmie Software AG, która jest globalnym liderem doskonalenia procesów biznesowych.

Książka „Lean dla bystrzaków. Seria: W prostocie tkwi siła” - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 360 stron i została wydana w 2019 r. Cena 34.04 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Lean dla bystrzaków. Seria: W prostocie tkwi siła"
Produkty podobne:
Mikroekonomia dla bystrzaków. Seria: - okładka książki
Mikroekonomia dla bystrzaków. Seria: W prostocie... Lynne Pepall, Peter Antonioni, Manzur Rashid