pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Księga hygge. Jak zwolnić, kochać i żyć szczęśliwie

Autor książki:

Louisa Thomsen Brits

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2017
Oprawa: twarda
Ilość stron: 192 s.
Wymiar: 131x196 mm
EAN: 9788328334342
ISBN: 978-83-2833-434-2
Data: 2017-03-17
24.60 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Jakość życia jest bardzo ważną wartością. Szukamy dogodnego miejsca do zamieszkania, starannie urządzamy swoje domy, dbamy o zdrowie i kondycję fizyczną, pielęgnujemy relacje z najbliższymi. Coraz częściej chcemy być, a nie mieć. Chcemy doświadczać pełni życia i mieć poczucie przynależności do wspólnoty, dzięki której czujemy się bezpieczni. Szukamy tego nieuchwytnego poczucia spełnienia, otwarcia się na innych, intymności i akceptacji...

To wszystko można określić duńskim słowem hygge. Oznacza ono styl bycia, który wprowadza ciepło i człowieczeństwo do naszych domów, szkół, miejsc pracy. To prosta, codzienna praktyka, która pomaga nam się zaangażować, dostroić do otoczenia i poczuć prawdziwą empatię oraz zachwyt. Hygge odzwierciedla koncepcję, według której prawdziwe bogactwo leży w tym, czym możemy się dzielić. Równocześnie pokazuje nam, jak bardzo satysfakcjonujące może być życie pełne zadowolenia, które płynie z małych, codziennych radości. I właśnie o tym jest ta książka. Powstała, aby zachęcić Cię do drobnych zmian w swoim zachowaniu i myśleniu. Dzięki niej już wkrótce możesz poczuć hygge - codziennie!
Hygge to:
- poczucie przynależności i bezpieczeństwa,
- komfort jako wartość codziennego życia,
- nastawienie pełne optymizmu i zadowolenia,
- bliskość z naturą i bliskość ze wspólnotą,
- celebrowanie prostych przyjemności.

Poczuj hygge - doceń każdy dzień!

Książka "Księga hygge. Jak zwolnić, kochać i żyć szczęśliwie" - Louisa Thomsen Brits - oprawa twarda - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 192 stron i została wydana w 2017 r. Cena 24.60 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.