pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Kreatywność w ponowoczesności. Tom 3 z serii profesjonalizacja kreatywności

Dane szczegółowe:
Wydawca: Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 164 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788374056724
ISBN: 978-83-7405-672-4
Data: 2020-03-09
26.01 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Dziś, w sytuacji, jaka zaistniała w XXI wieku, warto podjąć poważną dyskusję, na ile współczesny człowiek potrafi obiektywnie poznać i zrozumieć rzeczywistość, w jaki sposób powinien postępować, do czego powinien ostatecznie zmierzać. Nie są to łatwe pytania i zapewne nie ma na nie jednej, jednoznacznej odpowiedzi. Dlatego też z wielką radością przekazujemy w ręce czytelnika publikację będącą zbiorem tekstów ilustrujących różne wersje ponowoczesnego, a może już poponowoczesnego świata, w którym główną rolę gra kreatywność, kreatywność na co dzień, kreatywność w edukacji, rekreacji, sztuce i biznesie. […]
Mamy nadzieję, że niniejsza publikacja trafi do rąk osób, które, jeśli już nie są, to zostaną zarażone kreatywnością i potrzebą tworzenia, a wtedy ich świat zmieni się nie do poznania. Kto raz zasmakuje w tworzeniu i kreowaniu własnego świata, ten będzie tworzył zawsze i czerpał z procesu tworzenia przyjemność i ogromne korzyści.

Książka "Kreatywność w ponowoczesności. Tom 3 z serii profesjonalizacja kreatywności" - Wiesław Karolak, Makary K.Stasiak, Kamila Witerska - oprawa miękka - Wydawnictwo Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi. Książka posiada 164 stron i została wydana w 2018 r. Cena 26.01 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]