pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Kosmiczna Celebracja

Autor książki:

Patrycja Hurlak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Paulinianum
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 224 s.
EAN: 9788366050884
ISBN: 978-83-6605-088-4
Data: 2023-03-09
Cena wydawcy: 24.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Książka jest znakomita. Napisana z żywą wiarą, prostym językiem. Można ją polecać zarówno początkującym w życiu wiary, jak i ludziom od dawna w wiarę dobrze wkorzenionym; zarówno regularnie praktykującym katolikom, jak i tym, którzy dopiero niedawno postanowili swoją wiarę traktować poważnie.

o. Jacek Salij OP

Autorka napisała o Eucharystii sercem. Zresztą nie można napisać inaczej, bo Eucharystia to serce Jezusa umierające dla Ciebie, to również serce Kościoła, dzięki któremu Kościół żyje. Żyj i Ty dzięki sercu Jezusa w Twoim sercu otrzymanym na Eucharystii.

ks. Dominik Chmielewski SDB

Książka doskonała dla dorosłych i dla dzieci. Wypróbowałem na własnych pociechach i działa! Serdecznie ją polecam, bo jak napisała sama Autorka: Jako ochrzczeni mamy oprócz przywilejów również obowiązki, jak chociażby głoszenie innym Ewangelii.

Cezary Pazura, aktor

(fragment Posłowia)

Patrycja M. Hurlak - ur. w 1979 roku w Świdnicy na Dolnym Śląsku. Z zawodu aktorka i prezenterka telewizyjna (m. in. Klan, Blondynka, Na wspólnej, Pierwsza Miłość, program TVP 2 Ukryte skarby). Absolwentka szkół warszawskich: Wyższej Szkoły Promocji (2005), Szkoły Aktorów Filmowych WORKSHOP (2001) oraz Studium Show-Biznesu przy Instytucie Promocji (1999). Autorka książek: Nawrócona wiedźma oraz serii Zakochani są wśród nas i O ważnych Rzeczach. Aktualnie studentka Akademii Katolickiej w Warszawie. Prowadzi własną stronę internetową www.patrycjahurlak.pl i kanał na You Tubie.

Dane techniczne

Książka "Kosmiczna Celebracja" - Patrycja Hurlak - oprawa miękka - Wydawnictwo Paulinianum. Książka posiada 224 stron i została wydana w 2021 r.