pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
okładka książki - Żywienie w chorobach nowotworowych
Żywienie w chorobach nowotworowych 64.19 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Leczyć czy wyleczyć?
Leczyć czy wyleczyć? 17.50 zł pozycja dostępna!
Księgarnia »
Książki »
»
Kolorowa dieta
książka:

Kolorowa dieta

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rebis
Rok wyd.: 2006
Oprawa: miękka
Ilość stron: 304 s.
Wymiar: 150x225 mm
EAN: 9788373017832
ISBN: 83-7301-783-6
Data: 2008-11-23
pozycja niedostępna

Kolorowa dieta - David Heber, Susan Bowerman - opis książki:

Doktor David Heber – znany lekarz i specjalista w dziedzinie żywienia człowieka – twierdzi, że wszystkie najbardziej powszechne poważne choroby są w dużej mierze spowodowane brakiem równowagi pomiędzy nowoczesną dietą i naszym DNA, które ewoluowało przez wiele tysięcy lat.
Kolorowa dieta przedstawia rewolucyjne rozwiązania żywieniowe uwzględniające najnowsze osiągnięcia w dziedzinie odżywiania i genetyki – oraz wyjątkowy system doboru produktów spożywczych, głównie owoców i warzyw, według kolorów zawartych w nich dobroczynnych związków chemicznych. Z tej książki dowiesz się, co jeść, aby obniżyć ryzyko chorób serca, powszechnych form nowotworów, przedwczesnego starzenia, osłabienia funkcji umysłowych, a przy tym schudnąć i utrzymać pożądaną masę ciała.
Doktor David Heber jest również autorem bestsellerowej Diety Los Angeles, która ukazała się w 2005 roku nakładem. D. W. REBIS. Doktor David Heber jest światowej sławy ekspertem w dziedzinie odżywiania, profesorem medycyny i zdrowia publicznego na UCLA, a także dyrektorem American Bard of Nutrition.
Susan Bowerman jest dietetyczką. Współpracuje z doktorem Heberem w Center for Human Nutrition przy UCLA. Jest autorką planów posiłków oraz przepisów zamieszczonych w tej książce.

Książka „Kolorowa dieta” - oprawa miękka - Wydawnictwo Rebis.

Książka posiada 304 stron i została wydana w 2006 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Kolorowa dieta"
David Heber, Susan Bowerman - autor m.in.: