pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Kodeks cywilny. Komentarz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wolters Kluwer business
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 1904 s.
Wymiar: 200x280 mm
EAN: 9788381602334
ISBN: 978-83-8160-233-4
Data: 2019-10-01
331.15 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Syntetyczne i zarazem wyczerpujące opracowanie, przydatne NIE TYLKO dla osób, które zajmują się stosowaniem i wykładnią przepisów prawa cywilnego, a także dla aplikantów.

Dlaczego warto?
Wykorzystując najnowszy dorobek doktryny i orzecznictwa, w jednotomowym opracowaniu przedstawiono autorski komentarz do wszystkich przepisów kodeksu cywilnego.

Uwagi do poszczególnych artykułów k.c. zostały opracowane w sposób niezwykle przejrzysty, dzięki czemu czytelnik szybko odnajduje interesujące go zagadnienia.

Podział komentarzy na części: "Zagadnienia ogólne", "Zagadnienia szczegółowe" oraz "Doktryna i Orzecznictwo" pozwala czytelnikom na szybką i pełną orientację w różnorodnych tematach.

Autorzy nie boją się poruszać zagadnień budzących najwięcej kontrowersji w praktyce.

Korzystanie z komentarza umożliwia natychmiastowy dostęp do obowiązujących przepisów, orzecznictwa i poglądów doktryny - w szczególności w sytuacjach, gdy ograniczony jest dostęp do opracowań systemowych i publikacji elektronicznych.

WAŻNE
Książka zawiera opracowanie naukowe Piotra Nazaruka pt.: "Kodeks cywilny w systemie prawa prywatnego", które stanowi całościową charakterystykę ustawy Kodeks cywilny i opisuje rolę, jaką odgrywa w systemie prawa prywatnego.

Książka "Kodeks cywilny. Komentarz" - oprawa miękka - Wydawnictwo Wolters Kluwer business. Książka posiada 1904 stron i została wydana w 2019 r. Cena 331.15 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.