pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Kocia magia
książka:

Kocia magia

Dane szczegółowe:
Wydawca: Burda
Rok wyd.: 2014
Oprawa: twarda
Ilość stron: 340 s.
Wymiar: 140x210 mm
EAN: 9788377787656
ISBN: 978-83-7778-765-6
Data: 2014-04-30
Cena wydawcy: 34.90 złpozycja niedostępna

Kocia magia - Jackson Galaxy - opis książki:

Jackson Galaxy, gwiazda popularnego programu Kot z piekła rodem, opowiada historię kota, który nadał sens jego życiu i sprawił, że Jackson stał się amerykańskim Kocim Tatą.

Galaxy, uzależniony od alkoholu i narkotyków, nieodnoszący sukcesów muzyk rockowy, zatrudnił się w schronisku, usiłując znaleźć sens swojego istnienia w opiece nad zwierzętami. Pewnego dnia bardzo liczna gromada psów i kotów powiększyła się o jeszcze jedno nieszczęsne stworzenie - kota Benny ego z roztrzaskaną miednicą. Właścicielka, która zostawiła Benny ego w schronisku, stwierdziła, że od początku nie można było nawiązać z nim kontaktu. Nic nie mogło być dalsze od prawdy.

Kocia magia, inspirująca opowieść o dwóch załamanych istotach, które pomogły sobie nawzajem stanąć na nogi, obfituje we wnikliwe i cenne porady Galaxy ego. Pozwoli ci ona zrozumieć, czego koty potrzebują, żeby wieść zdrowsze i bardziej szczęśliwe życie, i co na kontakcie z nimi zyskują ludzie.

Galaxy nie jest zwyczajnym behawiorystą zwierząt. Mówi kocim językiem i koty go słuchają. Czyni cuda, ratując koty skazane na śmierć w schroniskach i pomagając im pokonać strach, wzmocnić pewność siebie i nauczyć współpracy z potencjalnymi nowymi opiekunami.

Mousebreath.com Jackson Galaxy to typ czarodzieja, który potrafi ululać do snu całe schronisko pełne dzikich i rozwścieczonych kotów.

Yahoo! To obowiązkowa lektura dla miłośników i ratowników zwierząt, zagubionych dusz i wszystkich, których koty w życiu poruszyły.

Cat Channel.com Jacksona Galaxy ego nazywano różnie, od kociego łapiducha po trenera kotów. Jego swoista metoda, Kocia Magia, pozwala ludziom lepiej zrozumieć zachowanie i funkcjonowanie kotów. Jackson prowadzi prywatną praktykę. Wygłasza również pogadanki na temat kociego magnetyzmu dla szerokiego kręgu odbiorców oraz pracowników schronisk dla zwierząt i wolontariuszy, aby położyć kres praktykom usypiania kotów. Mieszka niedaleko Los Angeles z trzema kotami o imionach Caroline, Chippy i Velouria oraz psem Rudym.

Książka „Kocia magia” - oprawa twarda - Wydawnictwo Burda.

Książka posiada 340 stron i została wydana w 2014 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Kocia magia"
Jackson Galaxy - autor m.in.:
Kocie mojo czyli jak być opiekunem - okładka książki
Kocie mojo czyli jak być opiekunem szczęśliwego... Jackson Galaxy, Mikel Delgado, Bobby Rock;