pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Kochaj i stawiaj granice. Jak połączyć dyscyplinę i miłość w wychowaniu

Dane szczegółowe:
Wydawca: eSPe
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 240 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788374828680
ISBN: 978-83-7482-868-0
Data: 2018-04-16
26.16  34.90  8.74 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 2-4 dni

Opis książki:

Nie wiesz, jak poradzić sobie z najtrudniejszymi rodzicielskimi wyzwaniami? Wprowadź w życie ten prosty program wychowawczy, odpowiedni dla dzieci w każdym wieku - zarówno dla przedszkolaka, jak i nastolatka!
Wszyscy rodzice zmagający się z kolejnymi falami buntu swojego dziecka, poirytowani jego niewdzięcznością i zatroskani o wybory życiowe swych latorośli, poszukują sprawdzonego i konkretnego przewodnika po skomplikowanym świecie rodzicielstwa. Z myślą o matkach i ojcach potrzebujących precyzyjnych i skutecznych wskazówek, jak wprowadzić w wychowanie dyscyplinę, nie rezygnując z wyrozumiałości i czułości, Erin Mac Pherson i Ellen Schuknecht przygotowały ten niezwykle praktyczny poradnik. Korzystając z ich sprawdzonych metod, nauczysz się mądrze stawiać dzieciom granice i wypełnisz wasze rodzinne życie spokojem oraz harmonią.

Zamień ciągłe awantury w konstruktywne rozmowy i krok po kroku naucz swoje dziecko m.in.:
radzenia sobie z trudnymi emocjami i opanowywania gniewu;
prawdziwej wdzięczności wobec Boga i ludzi;
nawiązywania dobrych i rozwijających relacji z rówieśnikami;
odpowiedniego reagowania na zagrożenia czyhające we współczesnym świecie;
szacunku dla seksualności.

Twórczo połącz miłość i dyscyplinę, by przekonać swojego młodego buntownika, że warto zaufać Twojej rodzicielskiej mądrości i trosce!
Erin Mac Pherson - autorka serii popularnych poradników chrześcijańskich na temat macierzyństwa i małżeństwa, a także artykułów w prasie; częsty gość audycji radiowych i spotkań z rodzicami. Wraz z mężem wychowują troje dzieci.

Ellen Schuknecht - pedagog i terapeutka z 40-letnim stażem, autorka bestsellerowych poradników dla rodziców, prywatnie mama trojga dzieci i babcia jedenaściorga wnucząt.

Książka "Kochaj i stawiaj granice. Jak połączyć dyscyplinę i miłość w wychowaniu" - Erin MacPherson, Ellen Schuknecht - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo eSPe. Książka posiada 240 stron i została wydana w 2018 r. Cena 26.16 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]