pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Klucz wolności

Autor książki:

Wiesław Dziergawka

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Poligraf
Rok wyd.: 2017
Oprawa: twarda
Ilość stron: 148 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788378566649
ISBN: 978-83-7856-664-9
Data: 2017-09-27
Cena wydawcy: 20.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Książka "Klucz wolności":
- wskaże Ci, jak być wolnym;
- uświadomi potrzebę sensu w życiu;
- podważy Twoją wiedzę o świecie;
- ukierunkuje na posłuszeństwo;
- zaprogramuje nieposłuszeństwo.

Wiesław Dziergawka podważa panujący pogląd o posłuszeństwie jako jedynej drodze do osiągnięcia wolności w dzisiejszym świecie. Jego spojrzenie cechuje się determinacją do poznania prawdy o otaczającej rzeczywistości. Subiektywna wyprawa przez dzieje, zawarta w niniejszej książce, ukazuje szeroki wachlarz zachowań ludzkich w obliczu próby. Wyprawa przynosi refleksje o naturze zła, ale przede wszystkim wskazuje na kierunki drogi do dobra. Autor przytacza, opierając się na dziejach Kościoła katolickiego wiele przykładów heroicznej postawy i determinacji. Jednocześnie w opracowaniu ujęto też postawy ludzi, dalekich od wiary, których czyny godne są stawiania za wzór umiłowania prawdy.

,,Klucz wolności. Człowiek przeciw sieci norm" to poradnik jak w obecnym znormalizowanym świecie zachować sens, upragnioną wolność wewnętrzną i autonomię. Wskazuje na sposoby postępowania gwarantujące zachowanie wolności nawet w najczarniejszych chwilach zniewolenia. Jest odpowiedzią na poszukiwanie mistycznego, klucza wolności, narzędzia pozwalającego na bycie wolnym, bycie sobą, bycie najlepszą wersją samego siebie!

Książka "Klucz wolności" - Wiesław Dziergawka - oprawa twarda - Wydawnictwo Poligraf. Książka posiada 148 stron i została wydana w 2017 r.