pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Kiedyś Ci wybaczę
Tytuł książki:

Kiedyś Ci wybaczę

Autor książki:

Ewa Bauer

Dane szczegółowe:
Wydawca: Replika
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 1 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788366481183
Data: 2020-03-10
25.05  36.90  11.85 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Michael Neubiner opuścił dom w Łanach jako młody chłopiec, chcąc znaleźć szczęście w mieście. Zdobywa tytuł mistrza cechu piekarzy, bierze za żonę córkę znanego potentata, wiedzie na pozór szczęśliwe życie w Kołomyi, jednak w sercu wciąż czuje niepokój. Czy tajemnice, które skrywa wyjdą kiedyś na jaw? Kim jest i dlaczego przez lata nie ma kontaktu z rodziną? Bohaterowie próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości i znaleźć odpowiedź na pytanie kim są. Mieszanka narodowości we Lwowie, walki o władzę i ruchy niepodległościowe sprawiają, że ktoś kto jednego dnia piastuje najwyższe urzędy, kolejnego ukrywa się, by nie paść ofiarą niezadowolonej z tego faktu społeczności. Najgorsze jednak są wyrzuty sumienia, które stawiają pytanie już nie tylko o narodowość, ale przede wszystkim o człowieczeństwo.

To opowieść o codziennym życiu, narodzinach i śmierci, radościach i smutkach, a także próbie odnalezienia własnej tożsamości, o którą niełatwo w społeczeństwie wielonarodowościowym, na terenach, gdzie kilka mocarstw ściera się o władzę. To opowieść o lokalnych obyczajach, budowaniu z niczego, problemach zwykłych, a zarazem wyjątkowych ludzi. Wreszcie to opowieść o uczuciach, relacjach międzyludzkich i wstydliwych tajemnicach.

Książka "Kiedyś Ci wybaczę" - Ewa Bauer - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Replika. Książka posiada 1 stron i została wydana w 2020 r. Cena 25.05 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Ewa Bauer - autor m.in.:
Produkty podobne:
Życie w szkocką kratę - okładka książki

Życie w szkocką kratę

Anna M. Kamińska
Urodzeni, by przegrać - okładka książki

Urodzeni, by przegrać

Iga Wiśniewska
Nie podchodź bliżej - okładka książki

Nie podchodź bliżej

Katarzyna Misiołek
Żona na pełen etat - okładka książki

Żona na pełen etat

Agata Przybyłek