pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Znak ostrzegawczy

Autor książki:

Iwona Bińczycka-Kołacz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 314 s.
Wymiar: 120x195 mm
EAN: 9788379420698
ISBN: 978-83-7942-069-8
Data: 2014-03-27
26.33 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Kamila wiedzie pozornie szczęśliwe życie - mężczyzna, dziecko, dom poza miastem. W rzeczywistości czuje się odrzucona przez męża, przegrywając swój życiowy bieg z bezkonkurencyjnymi rywalkami - telewizją i pracą. W sercu skrywa pragnienie gorącego uczucia. W zaskakujący sposób próbuje ratować małżeńską relację.

Agacie sen z powiek spędzają marzenia o byciu mamą. Po kilku latach starań zachodzi w ciążę, jej radość jednak trwa krótko Nie poddaje się, podążając drogą pełną rozczarowań i nadziei ku wyczekiwanemu macierzyństwu.

JAK POTOCZĄ SIĘ LOSY TYCH DWÓCH KOBIET CZY ZNAJDĄ UPRAGNIONE SZCZĘŚCIE Jeśli chodzi o styl i tematykę Znaku ostrzegawczego, to na pewno jest to powieść dla kobiet, ale znakomita konwencja zakończenia sugeruje Czytelniczce, że warto byłoby namówić do jej przeczytania również mężczyzn. W końcu jeden z dwóch głównych problemów książki to zachowanie mężczyzn w małżeństwie. Powieść porusza naprawdę ważny temat Uważam książkę za niezwykle cenną i wartościową. Zresztą nie tylko pod tym względem. Jest znakomicie napisana. Jako redaktor spotykam się naprawdę z różnego rodzaju książkami. Tę - pod względem stylu i formy - zaliczyłbym do perełek.

Paweł Pomianek redaktor tekstów, dziennikarz Iwona Bińczycka-Kołacz, ur. 28.05.1977 roku w Krakowie, absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego, doktor nauk humanistycznych, dziennikarka. Z zawodu nauczycielka języka polskiego. Autorka kilku publikacji naukowych. Za sprawą powieści Znak ostrzegawczy została finalistką II edycji konkursu Literacki Debiut Roku organizowanego przez Wydawnictwo Novae Res pod honorowym patronatem Ministerstwa Kultury. Debiutowała w 2013 roku opowiadaniem Dziewczyna w Kożuchu, które zajęło III miejsce w V Międzynarodowym Konkursie Literackim LIBERIUM ARBITRIUM w kategorii o Tuchowie. Jej opowieść Dialogi z czarnym Platonem została wyróżniona w konkursie literackim magazynu kulturalno-literackiego Szuflada.net. Współorganizatorka Światowego Spotkania Bractw i Stowarzyszeń św. Jakuba 2013, gromadzącego miłośników wędrówek do Santiago de Compostela. Koordynator Małopolskiego Biegu Drogą św. Jakuba. W wolnych chwilach oddaje się ulubionemu zajęciu - pisaniu bajek dla kilkuletniego synka.

Książka "Znak ostrzegawczy" - Iwona Bińczycka-Kołacz - oprawa miękka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 314 stron i została wydana w 2014 r. Cena 26.33 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.