pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Diagnoza jakości kapitału ludzkiego w organizacji. Metody i narzędzia pomiaru

Dane szczegółowe:
Wydawca: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne, PWE
Rok wyd.: 2017
Oprawa: twarda
Ilość stron: 254 s.
Wymiar: 162x237 mm
EAN: 9788320822977
ISBN: 978-83-2082-297-7
Data: 2017-12-22
48.11 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

"Pytaniem, ciągle aktualnym, jest jakim kapitałem ludzkim dysponuje dane społeczeństwo, organizacja czy też konkretna osoba? Pytanie to związane jest z metodami pomiaru tego kapitału, które - ze względu na swoje liczne wady - nadal wzbudzają wiele dyskusji i kontrowersji. Z tego punktu widzenia recenzowaną pracę należy uznać za bardzo ważny wkład w poszukiwanie jednoznacznych odpowiedzi na tak postawione pytanie. Co więcej, ze swojej strony pragnę pogratulować wszystkim Autorom zainteresowania się tym tematem i za trud włożony w przygotowanie tej publikacji. Jej celem jest bowiem wypełnienie luki, jaka w warstwie teoretycznej, a przede wszystkim praktycznej, obserwowana jest w kontekście pomiaru jakości kapitału ludzkiego. Publikacja ta odznacza się wysokimi walorami poznawczymi oraz aplikacyjnymi, co z pewnością zastanie docenione przez Czytelników. (...)

Recenzowane opracowanie należy uznać za nowatorskie i tym samym inspirujące. W ujęciu poznawczym dostarcza badaczom nowych koncepcji dotyczących istoty jakości kapitału ludzkiego organizacji oraz sposobów jej pomiaru, które mogą stać się inspiracją do dalszych badań. Warty podkreślenia jest również charakter aplikacyjny opracowania. Szeroki wachlarz opracowanych i zweryfikowanych w praktyce gospodarczej metod pomiaru jakości kapitału ludzkiego organizacji stanowi cenne wsparcie dla wszystkich osób na stanowiskach menedżerskich zajmujących się na co dzień tą problematyką."

dr Grzegorz Łukasiewicz

Książka "Diagnoza jakości kapitału ludzkiego w organizacji. Metody i narzędzia pomiaru" - Marta Juchnowicz, Beata Mazurek-Kucharska, Dariusz Turek - oprawa twarda - Wydawnictwo Polskie Ekonomiczne, PWE. Książka posiada 254 stron i została wydana w 2017 r. Cena 48.11 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.