pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jemy zdrowo i smacznie

Dane szczegółowe:
Wydawca: VERDON CAPITE s. r. o.
Rok wyd.: 2022
Oprawa: twarda
Ilość stron: 224 s.
EAN: 9788088387251
ISBN: 978-80-8838-725-1
Data: 2022-08-09
Cena wydawcy: 59.99 złpozycja niedostępna

Opis książki:

W najnowszej książce kucharskiej z serii Jemy zdrowo znajdziesz 120 naszych ulubionych przepisów, które są nie tylko zdrowe, ale i pyszne.

Ponad 15 000 sprzedanych egzemplarzy pierwszego tomu i tysiące wiadomości od zachwyconych czytelników i czytelniczek było dla nas motywacją, by przyrządzić kolejną porcję zdrowych i smacznych inspiracji.

Z przyjemnością przedstawiamy książkę Jemy zdrowo i smacznie - 120 pysznych i lekkich przepisów na co dzień.

Smakować będzie wszystkim: od juniorów po seniorów. W kuchni spędzisz pół godziny zamiast połowy dnia. Przy każdym przepisie znajdziesz dokładny czas przygotowania i wartości odżywcze dania.

Książka powstawała w zwykłej, standardowo wyposażonej kuchni. Skoro my daliśmy radę, to Ty też na pewno sobie poradzisz.

Czym różni się nasza nowa książka kucharska od tomu Jemy zdrowo - szybko i prosto

To, co najważniejsze, nie zmienia się: przepisy tworzyliśmy z myślą o wszystkich, którzy chcą jeść zdrowiej, nie komplikując sobie życia. Przy każdym z nich znajdziesz czas przygotowania i wartości odżywcze, a na końcu książki - listę zamienników.

Czy czeka Cię coś nowego W porównaniu do pierwszego tomu rozszerzyliśmy trochę repertuar składników i sposobów ich przyrządzenia. Znajdziesz tu więcej śniadań na słono i więcej dań mięsnych. Wszystkich 120 nowych przepisów podzieliśmy na kategorie, które znasz już z pierwszego tomu. Słone i słodkie przekąski połączyliśmy w jeden rozdział, a nową kategorię stanowią pyszne sałatki.

224 stron pomysłów na zdrowe odżywianie

Składniki, które na pewno masz w domu

Gotowe w pół godziny

Wartości odżywcze dań

Książka "Jemy zdrowo i smacznie" - praca zbiorowa - oprawa twarda - Wydawnictwo VERDON CAPITE s. r. o.. Książka posiada 224 stron i została wydana w 2022 r.