pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Jak skutecznie współdziałać w miejscu pracy
Książki »
Tytuł książki:

Jak skutecznie współdziałać w miejscu pracy

Autor książki:

Kevin Narramore

Dane szczegółowe:
Wydawca: Logos
Rok wyd.: 1998
Oprawa: miękka
Ilość stron: 256 s.
Wymiar: 125X195 mm
EAN: 9788386941261
ISBN: 83-86941-26-X
Data: 2008-04-08
Cena wydawcy: 27.00 złpozycja niedostępna
Produkty podobne:

Dlaczego twoja osobowość może ułatwić, lub utrudnić ci pracę?
- Odkryj w jaki sposób twoja osobowość wpływa na efekty pracy.
- Sprawdź czy praca, którą wykonujesz, odpowiada głównym rysom twojej osobowości.
- Dokonaj oceny swojego zdrowia emocjonalnego w miejscu pracy.
- Zobacz jak układa się twoja współpraca z szefem.
Oto niektóre zagadnienia poruszone w książce Jak skutecznie współdziałać w miejscu pracy. Znajdziesz w niej wskazówki i rady, które pomogą ci w ustaleniu najważniejszych rysów twojej osobowości oraz zdolności porozumiewania się z innymi. Dzięki niej lepiej zrozumiesz samego siebie i poprawisz ważne relacje, nawet z "trudnym" szefem czy współpracownikiem. Niezależnie od stanowiska jakie zajmujesz, książka ta dostarczy ci praktycznych wskazówek, które pozwolą ci skuteczniej współpracować z innymi i czerpać większe zadowolenie z pracy.

Dr Kevin Narramore jest doktorem psychologii przemysłowej i szefem The Narramore Group - firmy konsultingowej w Pasadenie (Kalifornia), specjalizującej się w pomiarach i maksymalizacji motywacji pracowników, analizie pracy zespołowej i wydajności.

"(...) książka Jak skutecznie współdziałać w miejscu pracy stanowi cenną pomoc w ułożeniu sobie relacji z ludźmi o różnych typach osobowości, oraz w lepszym zrozumieniu siebie i swojego zachowania w miejscu pracy. " Sylvia Nash, CAE dyrektor organizacji Christian Management Association
"Z całego serca polecam tę książkę wszystkim, którzy pragną zrozumieć związek między tym, kim są i jak wykonują swoją pracę." Archibald Hart - autor książki pt. Crazy-Making Workplace

Książka "Jak skutecznie współdziałać w miejscu pracy" - Kevin Narramore - oprawa miękka - Wydawnictwo Logos. Książka posiada 256 stron i została wydana w 1998 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]