pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jak przeżyć szkołę. Poradnik nie tylko dla rodziców

Autor książki:

Mateusz Kądziołka

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 178 s.
Wymiar: 120x195 mm
EAN: 9788380839748
ISBN: 978-83-8083-974-8
Data: 2018-06-29
26.93 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

"Nie taka szkoła straszna, jak o niej mówią
Szkoła - coś, co przeżył każdy, ale niewielu dobrze wspomina. Dlaczego tak jest? Na to oraz wiele innych pytań odpowiada w swojej książce Mateusz Kądziołka. Autor patrzy na współczesne szkolnictwo okiem praktyka szukającego pracowników, a nie teoretyka, będącego częścią systemu. Jego nietuzinkowy poradnik w przystępny sposób opisuje bolączki szkolnictwa oraz zawiera propozycje zmian, które mogą je uwspółcześnić.

Jednak przede wszystkim dostarcza uczniom oraz rodzicom wielu prostych, a zarazem skutecznych porad, w jaki sposób odnieść sukces w szkole, nie spędzając mnóstwa czasu nad książkami. To poradnik, który w atrakcyjnej formie pokazuje, jak się uczyć oraz czym się kierować, wybierając potencjalną ścieżkę kariery.

Dominującą opinią w społeczeństwie jest ta mówiąca o tym, iż sukces w szkole gwarantuje powodzenie w dorosłym życiu. Opinia ta, pomimo że nie zawsze ma przełożenie na rzeczywistość, powtarzana była od początków zinstytucjonalizowanej edukacji. Sami zapewne nie raz słyszeliście ją od waszych rodziców, a być może mieliście już okazję oznajmić ją także waszym dzieciom. Powtarzanie jej może zmobilizować dziecko do bardziej wytężonej nauki, ale czy faktycznie dobre oceny są gwarantem świetlanej przyszłości?"

Książka "Jak przeżyć szkołę. Poradnik nie tylko dla rodziców" - Mateusz Kądziołka - oprawa miękka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 178 stron i została wydana w 2018 r. Cena 26.93 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.