pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jak pracować z dzieckiem z ADHD w domu i w szkole. Poradnik dla rodziców i nauczycieli

Dane szczegółowe:
Wydawca: HARMONIA
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 216 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788377441770
ISBN: 978-83-7744-177-0
Data: 2019-07-23
23.65 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Książka stanowi kompendium aktualnej wiedzy o tym, czym jest zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi (ADHD) oraz jak radzić sobie na co dzień z tym zaburzeniem. Dowiesz się z niej, czego potrzebują dziecko i nastolatek, co stanowi dla nich największe trudności oraz co sprzyja ich rozwojowi. Ten praktyczny poradnik znanych ekspertek Joanny Chromik-Kovačs, Izabeli Banaszczyk i Justyny Zdrojewskiej, napisany na podstawie wieloletniego doświadczenia w pracy z osobami z ADHD, w przystępny sposób odpowiada na pytania:
jak rozpoznać typowe objawy ADHD;
jak pracować z osobą z ADHD w domu i szkole;
jak wspierać dziecko i nastolatka w ich dorastaniu oraz życiu społecznym.

To proste i bardzo konkretne porady dotyczące kwestii najważniejszych dla rodziców i nauczycieli - zrozumienia osoby z ADHD, zapewnienia jej optymalnego rozwoju, pielęgnowania jej mocnych stron oraz pokazywania, jak może harmonijnie i twórczo funkcjonować w świecie.

dr Agnieszka Tomasik, dyrektorka ZSO nr 8 w Gdańsku, koordynatorka projektu Kreatywna pedagogika

Książka "Jak pracować z dzieckiem z ADHD w domu i w szkole. Poradnik dla rodziców i nauczycieli" - Joanna Chromik-Kovaćs, Izabela Banaszczyk, Justyna Zdrojewska - oprawa miękka - Wydawnictwo HARMONIA. Książka posiada 216 stron i została wydana w 2019 r. Cena 23.65 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.