pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Książki »
»
Jak nie zwariować ze swoim dzieckiem. Edukacja, w której dzieci same...
książka:

Jak nie zwariować ze swoim dzieckiem. Edukacja, w której dzieci same chcą się uczyć i rozwijać

Dane szczegółowe:
Wydawca: Muza
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 304 s.
Wymiar: 140x203 mm
EAN: 9788328715240
ISBN: 978-83-2871-524-0
Data: 2020-08-10
26.09  37.00  10.91 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Jak nie zwariować ze swoim dzieckiem. Edukacja, w której dzieci same chcą się uczyć i rozwijać - Mikołaj Marcela - opis książki:

Kolejna książka autora bestsellera Jak nie spieprzyć życia swojemu dziecku. Wszystko, co możesz zrobić, żeby edukacja miała sens. Po co waszym dzieciom edukacja i jakiej edukacji wymaga od nas wszystkich przyszłość Jak uczy się mózg dziecka Od czego zależy motywacja wewnętrzna Jak tworzyć dzieciom warunki do uczenia się Jak rozwijać potencjał waszych dzieci Jak przejść od kultury nauczania do kultury uczenia się w szkole i w domu Jak uczyć dzieci szczęścia Co ma wspólnego miłość bezwarunkowa z edukacją I w końcu dlaczego i jak rodzice mogą zmieniać edukację swoich dzieci Jak nie zwariować ze swoim dzieckiem nie tylko odpowiada na te i wiele innych pytań. Prezentuje także praktyczne i proste do wprowadzenia w domach oraz szkołach rozwiązania, dzięki którym wasze dzieci same będą się chciały uczyć i rozwijać. Pozwolą one wam i waszym dzieciom inaczej spojrzeć na edukację i dostrzec w niej to, co naprawdę istotne - a na co obecnie niemal zupełnie nie zwraca się uwagi w systemowym procesie edukacji. Mikołaj Marcela daje wskazówki, jak pomóc uczniom stać się szczęśliwymi i przekonanymi o własnej wartości ludźmi, którzy z nadzieją patrzą w przyszłość. Po lekturze tej książki nie będzie wam już nigdy straszne ani zdalne nauczanie, ani powrót waszych dzieci do publicznej szkoły, ani myśl o zmierzeniu się z edukacją domową. Przede wszystkim jednak przestaniecie toczyć z dziećmi nieustanne spory o naukę i nie będziecie już musieli z nimi wariować.

Książka „Jak nie zwariować ze swoim dzieckiem. Edukacja, w której dzieci same chcą się uczyć i rozwijać” - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Muza.

Książka posiada 304 stron i została wydana w 2020 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Jak nie zwariować ze swoim dzieckiem. Edukacja, w której dzieci same..."
Mikołaj Marcela - autor m.in.:
Bycie w śmierci - okładka książki
Bycie w śmierci Mikołaj Marcela;
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne: