pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Jak mówić, gdy dzieci nie słuchają. Marudzenie, kłótnie, histeria, bunt i inne wyzwania dzieciństwa

Autor książki:

Joanne Faber, Julie King

Dane szczegółowe:
Wydawca: Media Rodzina
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 432 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788382650457
ISBN: 978-83-8265-045-7
Data: 2022-09-06
32.33  44.90  12.57 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

W znanej i niezwykle cenionej przez rodziców serii książek, ukazuje się kolejny tom poświęcony komunikacji z dziećmi. W teorii wszystko jest jasne, tylko praktyka często rozmija się z teorią. Autorki poradnika po kilkudziesięciu latach współpracy z rodzicami, nauczycielami, pedagogami - przedstawiają w książce niezbędne narzędzia, jak poradzić sobie z nieuniknionymi konfliktami pomiędzy dorosłymi i dziećmi.

Część pierwsza książki to jak zwykle praktyczne (również rysunkowe) wskazówki, jak zachowywać się w sytuacjach konfliktowych dorosłych z dziećmi, i to począwszy od przedszkolaków, a na nastolatkach skończywszy. Każdy rozdział kończy się praktycznymi ćwiczeniami.

W części drugiej autorki poruszają trudne tematy dotyczące komunikacji międzypokoleniowej, o których poruszenie prosili czytelnicy.

Prezentują historie z życia wzięte i na ich podstawie próbują znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące najtrudniejszych wyzwań, jakie postawiły przed dorosłymi dzieci. Książka bardzo pomocna dla każdego dorosłego, który ma kontakt z dziećmi.

Książka "Jak mówić, gdy dzieci nie słuchają. Marudzenie, kłótnie, histeria, bunt i inne wyzwania dzieciństwa" - Joanne Faber, Julie King - oprawa miękka - Wydawnictwo Media Rodzina. Książka posiada 432 stron i została wydana w 2022 r. Cena 32.33 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]