pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Jak korzystać z prawdy
Tytuł książki:

Jak korzystać z prawdy

Autor książki:

H. Emilie Cady

Dane szczegółowe:
Wydawca: CENTRUM
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 174 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788360280218
ISBN: 978-83-6028-021-8
Data: 2016-06-28
19.95  29.00  9.05 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Książka zawiera praktyczne wskazówki, przy pomocy których czytelnik może zmienić swoje nieudane, a być może i męczące życie w satysfakcjonujące. Stanie się tak dzięki Zasadom Życia, które zastosuje on w codziennym życiu. Pomocne dla adeptów nauk autorki mogą okazać się również pytania zamieszczone w ostatniej części książki, dotyczące kolejnych lekcji, na które każdy powinien udzielić osobistych odpowiedzi.

Autorka stwierdza, że życie ludzkie może ulec przemianie mocą myśli i przekonań. Zachęca czytelnika do poszukiwania prawdy w swoim sercu i stosowania jej w każdej dziedzinie życia. Według Cady JAM JEST pragnie, byśmy wiedli życie w dobrobycie i równowadze. Nie jest Ono zewnętrzną siłą, obserwującą nas z dystansu i czekającą na nasze potknięcia. Człowiek posiada moc tworzenia pożądanych rezultatów i sytuacji życiowych. Studiując kolejne rozdziały tej książki, czytelnik uczy się rozumieć, używać i współpracować z JAM JEST.

JAM JEST to Życie, pisze Cady, nie jest nienawiścią ani smutkiem; jest miłością i radością; nie jest słabością i porażką. jest mocą i sukcesem. Prawdziwa modlitwa jest zatem nieustannym rozpoznawaniem i dziękowaniem za wszystko, co dobre, bowiem wszelkie dobro jest teraz i na zawsze naszą własnością.

Książka "Jak korzystać z prawdy" - H. Emilie Cady - oprawa miękka - Wydawnictwo CENTRUM. Książka posiada 174 stron i została wydana w 2016 r. Cena 19.95 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
H. Emilie Cady - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Sztuka bycia zdrowym - okładka książki

Sztuka bycia zdrowym

Wallace D. Wattles
Produkty podobne:
Ziołolecznictwo dla młodzieży - okładka książki

Ziołolecznictwo dla młodzieży

Eliza Lamer-Zarawska
EFT dla zdrowia - okładka książki

EFT dla zdrowia

Peta Stapleton
Umysł ponad nastrojem. Podręcznik - okładka książki

Umysł ponad nastrojem. Podręcznik terapeuty

Dennis Greenberger, Christine A. Padesky