pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Inteligencja interpersonalna. Jak utrzymywać mądre relacje z innymi

Autor książki:

Mel Silberman, Freda Hansburg

Dane szczegółowe:
Wydawca: Studio Emka
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 280 s.
Wymiar: 150x227 mm
EAN: 9788367107280
ISBN: 978-83-67107-28-0
Data: 2022-05-12
28.48  44.90  16.42 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

W dobie powszechności handlu elektronicznego "Inteligencja interpersonalna. Jak utrzymywać mądre relacje z innymi" uczy wartościowych umiejętności. Nie często się zdarza, by opracowanie naukowe służyło w taki sposób praktyce! Solidna baza teoretyczna. Rzetelnie przygotowany materiał. Książka bardzo przyjazna dla czytelnika! Stephen Covey, autor "The Seven Habits of Highly Effective People" "Inteligencja interpersonalna. Jak utrzymywać mądre relacje z innymi" to lektura obowiązkowa dla każdego, kto pragnie rozwijać i umacniać swoje relacje w życiu zawodowym i osobistym. Ken Blanchard, autor "Sekret. Tajemnica wielkich liderów" "Oto książka napisana mądrze i zrozumiale, która podniesie twój iloraz inteligencji interpersonalnej. Przeczytaj ją... !" Arnold A. Lazarus, wybitny profesor psychologii, członek American Board of Professional Psychology Wszyscy w taki czy inny sposób współpracujemy z ludźmi; każdy z nas niemal nieustannie ma do czynienia z innymi. Dlatego warto sięgnąć po korzyści ukryte w lekcjach tego niezwykle praktycznego poradnika. Autorzy książki "Inteligencja interpersonalna. Jak utrzymywać mądre relacje z innymi" odkrywają tajniki ośmiu podstawowych umiejętności, składających się na inteligencję interpersonalną, oraz proponują skuteczne działania, pomocne w radzeniu sobie we wszelkiego typu kontaktach międzyludzkich z szefem, współpracownikami, współmałżonkiem, krewnymi i przyjaciółmi. Dowiedz się jak:

Uważnie słuchać, odczytywać mowę ciała i interpretować zachowanie innych.

Wypowiadać się zrozumiale i zwięźle. 

Komunikować swoje potrzeby.

Motywować innych. 

Wyrażać - a także przyjmować - konstruktywną opinię. 

Rozwiązywać konflikty. 

Efektywnie współpracować. 

Zmieniać stare, nieskuteczne schematy postępowania.

Dr Mel Silberman i dr Freda Hansburg przedstawiają realistyczny, czterostopniowy plan samodoskonalenia. Podają sposoby dokonania samooceny pod względem omawianych umiejętności, motywują do ich pogłębiania i rozwoju, podsuwają propozycje oraz zachęcają do praktykowania umiejętności na co dzień. Książka zawiera praktyczne przykłady, twórcze ćwiczenia i dostarcza narzędzi do ich wykonania. Pomoże tworzyć zdrowe relacje i więzi, porozumiewać się z innymi, prawidłowo odpowiadać na potrzeby otoczenia, a jednocześnie proponować to, co sami mamy do zaoferowania.

Książka "Inteligencja interpersonalna. Jak utrzymywać mądre relacje z innymi" - Mel Silberman, Freda Hansburg - oprawa miękka - Wydawnictwo Studio Emka. Książka posiada 280 stron i została wydana w 2022 r. Cena 28.48 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]