pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Inteligencja etyczna. Pięć zasad rozwiązywania najtrudniejszych problemów
Tytuł książki:

Inteligencja etyczna. Pięć zasad rozwiązywania najtrudniejszych problemów

Autor książki:

Bruce Weinstein

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo M
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 280 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788380210165
ISBN: 978-83-8021-016-5
Data: 2015-10-26
16.56  34.90  18.34 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Inteligencja etyczna, bliska kuzynka inteligencji emocjonalnej, to umiejętność podejmowania takich decyzji, które są najlepsze z możliwych w każdej dziedzinie życia. Nie zawsze łatwo jest postąpić słusznie lub nawet zorientować się, co jest słuszne. Autor pokazuje, jak rozwijać inteligencję etyczną przez opanowanie pięciu zasad, aby móc dobrze kształtować swoje życie rodzinne i zawodowe. Te zasady są Ci znane. Są podstawą zarówno religii, jak i wspólnot świeckich. Życie według nich jest ogromnie trudne. Ale życie bez nich jest nieporównywalnie trudniejsze.

Bruce Weinstein, doktor nauk filozoficznych i bioetycznych na Georgetown University. Jest gościem wielu znanych programów w telewizji amerykańskiej na kanałach CNN, NBC, ABC (program Good Morning America), Fox News (O Reilly Factor) oraz CNBC, Bloomberg Television, Headline News, CNN International, WNYC. Prowadzi program telewizyjny na temat zarządzania Ask the Ethics Guy! oraz portal internetowy tygodnika "Bloomberg Businessweek". Jest także autorem wielu artykułów i książek dotyczących etyki.

Książka "Inteligencja etyczna. Pięć zasad rozwiązywania najtrudniejszych problemów" - Bruce Weinstein - oprawa miękka - Wydawnictwo M. Książka posiada 280 stron i została wydana w 2015 r. Cena 16.56 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Inteligencja emocjonalna - okładka książki

Inteligencja emocjonalna

Beatriz Serrano Garrido