pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Żyć z osobą zazdrosną - okładka książki
Żyć z osobą zazdrosną pozycja dostępna
Zmysły w procesie starzenia - okładka książki
Zmysły w procesie starzenia pozycja dostępna
Powiedz życiu tak! - okładka książki
Powiedz życiu tak! pozycja dostępna
Księgarnia »
Książki »
»
Homoseksualizm i nadzieja
książka:

Homoseksualizm i nadzieja

Dane szczegółowe:
Wydawca: Fronda
Rok wyd.: 2000
Oprawa: miękka
Ilość stron: 172 s.
Wymiar: 150x210 mm
EAN: 9788391109700
ISBN: 83-911097-04
Data: 2012-07-18
Cena wydawcy: 15.00 złpozycja niedostępna

Homoseksualizm i nadzieja - Gerard J.M. van den Aardweg - opis książki:

W czasach, gdy propaganda homoseksualizmu upiera się, że homoseksualizm jest normalny, a styl życia gejów radosny, jeden z najwybitniejszych europejskich psychoterapcutów proponuje słowo nadziei - i prawdy. Ilomoseksualizm nie jest uwarunkowany genetycznie - pisze Gerard van den Aardwcg - a styl życia gejów nic jest drogą, którą homoseksualiści muszą podążać. Rosnący zbiór dowodów pokazuje, że homoseksualizm jest zakorzeniony w problemie psychicznym, który można z powodzeniem leczyć. Jest nadzieja dla nieszczęśliwych homoseksualistów, którzy pragną przemiany.

Dr van den Aardweg, psycholog holenderski z wieloletnim doświadczeniem klinicznym, oferuje swoją analizę w czasach, gdy pracownicy poradni, pastorzy i sami homoseksualiści są przygotowani do nowego podejścia. Z jednej strony uznajemy, że orientacja homoseksualna jest głęboko zakorzenion;! i że homoseksualistom nie
można po prostu kazać się zmienić. Z drugiej strony, kryzys wywołany przez AIDS i neurotyczne cierpienie tak wielu homoseksualistów powodują, że nie chcemy już. dłużej akceptować stylu życia homoseksualistów na warunkach proponowanych przez homoseksualistów wojujących. Dr van den Aardwcg umieszcza homoseksualizm w nowym.

istotnym kontekście - kontekście nadziei na przemianę. Nakreśla tryb leczenia, ilustrowany analizami przypadków, który dla większości okazał się skuteczny. Leczenie wymaga poważnego zaangażowania czasu i energii, a szczególnie cierpliwości i ciężkiej pracy ze strony samego homoseksualisty. Lecz w wielu przypadkach okazało się. że prowadzi on homoseksualistę do pełnej orientacji heteroseksualnej. Dr van den Aardweg ma stopień doktora psychologii, nadany przez Uniwersytet Amsterdamski i uczył na uniwersytetach w Holandii i Brazylii. Prowadził wykłady w Europie i Stanach Zjednoczonych, i publikował prace w magazynach naukowych po obu stronach Atlantyku. Aktualnie praktykuje psychoterapię w Overveen w Holandii.

Specjalizując się w leczeniu homoseksualizmu.

Książka „Homoseksualizm i nadzieja” - oprawa miękka - Wydawnictwo Fronda.

Książka posiada 172 stron i została wydana w 2000 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Homoseksualizm i nadzieja"