pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Psychoterapia Ewangelią

Autor książki:

Marek Pietrachowicz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Fronda
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 240 s.
EAN: 9788380796393
ISBN: 978-83-8079-639-3
Data: 2021-10-18
27.95  39.90  11.95 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Psyche - to dusza. Therapeia - to leczenie. Oto najkrótszy opis publicznej działalności Chrystusa - uzdrawianie duszy ludzkiej. A jednak we współczesnym języku
psychoterapia utraciła swój religijny i duchowy wydźwięk. Stała się synonimem zbioru praktyk dokonywanych przez zawodowego psychologa wobec pacjenta, aby pomóc mu osiągnąć równowagę i psychiczny rozwój. Czy zatem psychologia i Ewangelia wskazują nam dwie rozbieżne drogi? A może tylko jedna z nich wystarcza, żeby dojść do celu - jakikolwiek by on był. Czyżby można było rozdzielić umysł od duszy? Pokój serca od spokoju sumienia?
Z psychologii dowiadujemy się, jak funkcjonuje człowiek. Ewangelia wyjaśnia, po co i dla kogo. Dlatego znakomicie się uzupełniają. Zarówno nasz umysł i jego skomplikowana mechanika, jak i nasza nieśmiertelna dusza wyszły spod tych samych palców i stanowią jeden komplet.

Chrystus wyjaśnia w Ewangelii jak żyć. Jak odnaleźć sens w codziennym wędrowaniu przez życie. Zapewnia cię, że każdy twój dzień przepełniony jest Jego niezawodna miłością? i obecnością i że zostałeś wezwany po imieniu - osobiście. Oferta Chrystusa jest jak najbardziej nowoczesna - stosuje się do dzisiejszego dnia równie konkretnie, co nauka psychologii.

Książka "Psychoterapia Ewangelią" - Marek Pietrachowicz - oprawa miękka - Wydawnictwo Fronda. Książka posiada 240 stron i została wydana w 2021 r. Cena 27.95 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]