pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Sztuka obsługi życia. O fobiach, nadziejach i całym tym chaosie

Dane szczegółowe:
Wydawca: WAM
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 256 s.
Wymiar: 202x142 mm
EAN: 9788327719645
ISBN: 978-83-2771-964-5
Data: 2021-10-11
31.59  44.90  13.31 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Dlaczego sens znika z naszego życia i jak go odnaleźć Mierzymy się z wielkimi zagadnieniami współczesności, ale czy poświęcamy wystarczająco dużo uwagi problemom, z którymi musimy się borykać na co dzień?
Prof. Dominika Dudek i prof. Bogdan de Barbaro w rozmowie z Piotrem Żakiem koncentrują się na tym, co głęboko dotyka nas wszystkich. Dyskutują o źródłach problemów w rodzinie, intymności w czasach internetowego ekshibicjonizmu, o życiu w nieustannym stresie - oraz o innych zagrożeniach, ale także nadziejach. Ona, otwarta na przemiany nowoczesności, patrzy na życie z bardziej praktycznego punktu widzenia, z kolei on odwołuje się do tradycji i zastanawia nad sensem galopujących zmian.

Czy w coraz bardziej płynnych czasach zagrożone są stałe wartości? Czy uzasadniony jest strach przed przyszłością? Jak wygląda portret Polaka początku trzeciej dekady XXI wieku? Czemu rozmawianie z psem lub kotem jest takie ważne? I dlaczego oboje psychiatrów nie patrzy na wszystko w ten sam sposób?
Oto intrygujące spojrzenie na całe życie z wszystkimi jego fenomenami i próba zrozumienia współczesnego człowieka - może nawet Ciebie.

Dwójka wspaniałych psychiatrów mierzy się ze współczesnym światem. Odważnie, spokojnie, z czułością i mądrością. Dla mnie jest to książka przewodniczka po moim własnym życiu.

Aleksandra Klich, redaktorka naczelna Wysokich Obcasów
Siła tej książki tkwi w prostym przesłaniu: nie warto bać się życia! Nawet jeśli jest w nim więcej wątpliwości niż rozwiązań. Prof. Dudek i prof. de Barbaro pokazują, jak nie szarpać się ze skomplikowaną codziennością w świecie pełnym oczekiwań i jak nauczyć się dystansu do wielu spraw.

Maria Mazurek, współautorka książek z Jerzym Vetulanim

Książka "Sztuka obsługi życia. O fobiach, nadziejach i całym tym chaosie" - Bogdan de Barbaro, Dominika Dudek, Piotr Żak - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo WAM. Książka posiada 256 stron i została wydana w 2021 r. Cena 31.59 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]