pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Grzesznik nawrócony

Autor książki:

Julia Quinn

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zysk i S-ka
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 450 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788382026016
ISBN: 978-83-8202-601-6
Data: 2022-06-06
Cena wydawcy: 44.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Każdemu w życiu trafia się punkt zwrotny, nawet jeśli jest niepoprawnym uwodzicielem Dla Michaela Stirlinga, najbardziej osławionego londyńskiego hulaki, tym punktem była chwila, kiedy pierwszy raz jego oczy ujrzały Francescę Bridgerton. Po wieloletnim uganianiu się za kobietami i sprytnych uśmieszkach, jakim reagował na kobiety uganiające się za nim, po tym, jak pozwalał się złapać, ale nigdy nie angażował serca w związki, Michael rzucił jedno spojrzenie na Francescę Bridgerton i zakochał się tak gwałtownie i głęboko, że tylko cudem zachował równowagę. Jednak na jego nieszczęście Francesca miała być panną Bridgerton jeszcze tylko przez trzydzieści sześć godzin, gdyż poznali się na kolacji dla uczczenia jej ślubu z jego kuzynem, który miał wkrótce nastąpić. Jednak to przeszłość.. .

Teraz Michael jest księciem, a Francesca jest wolna, tyle że wciąż uważa go jedynie za drogiego przyjaciela i powiernika. Michael nie śmie wyznać jej miłości, aż do pewnej niebezpiecznej nocy, kiedy Francesca niewinnie pada mu w ramiona, a namiętność okazuje się silniejsza, niż najgorszy możliwy sekret.. . Jeśli nigdy nie czytaliście romansów, zacznijcie od tego. - Washington Post

Książka "Grzesznik nawrócony" - Julia Quinn - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Zysk i S-ka. Książka posiada 450 stron i została wydana w 2022 r.