pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Oświadczyny. Bridgertonowie. Tom 5 (CD mp3)

autor:

Julia Quinn

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zysk i S-ka
Rok wyd.: 2022
Rodzaj nośnika: Miękka
EAN: 9788382025576
Data: 2022-05-18
33.68 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Tytuł oryginału: „To Sir Phillip, With Love”.

ELOISE MUSIAŁA PRZEŻYĆ CAŁE DWADZIEŚCIA OSIEM LAT, BY DOJŚĆ DO WNIOSKU, ŻE, SZCZERZE MÓWIĄC, MĘŻCZYŹNI SĄ DZIWNI...

Sir PHILLIP CRANE wiedział, że Eloise Bridgerton jest starą panną, oświadczył się więc, przekonany, że jest nieładna i niewymagająca, za to zdesperowana, by wyjść za mąż. Tylko że... tak wcale nie było. Piękna kobieta, która stanęła na jego progu, z pewnością nie była cicha, a kiedy na moment zamknęła usta, on chciał tylko ją całować...

ELOISE BRIDGERTON nie mogła wyjść za mężczyznę, którego w życiu na oczy nie widziała. Ale zanim się zorientowała, siedziała w wynajętym powozie, w środku nocy, jadąc na spotkanie człowieka, który, jak miała nadzieję, okaże się idealnym kandydatem. Tylko że... on nim nie był. Phillip, chociaż z pewnością przystojny, był potężny, szorstki i nieokrzesany, całkowicie niepodobny do londyńskich dżentelmenów wcześniej starających się o jej rękę. Ale kiedy się uśmiechnął, kiedy ją pocałował, cały świat po prostu zniknął, a ona nie mogła się oprzeć myśli, że może jednak ten niedoskonały mężczyzna okaże się jej ideałem...

SERIAL NA PODSTAWIE CYKLU „BRIDGERTONOWIE” DOSTĘPNY W SERWISIE NETFLIX!
© Netflix 2022. Used with permission. NETFLIX is a registered trademark of Netflix, Inc. and its affiliates. Artwork used with permission from Netflix, Inc.

***
„Julia Quinn potrafi doskonale snuć opowieści, pisze z werwą i pewnością siebie, tworząc niezapomniane postaci. Wykreowała rodzinę tak sympatyczną i barwną, że aż mamy ochotę wejść do opowieści i poznać ich wszystkich osobiście”.

„PUBLISHERS WEEKLY”
***
„Rewelacyjna książka! Napisana lekko i ze swadą. Pozwala na kilka godzin przenieść się w inny świat i zapomnieć o codziennych troskach. To hołd złożony kobiecej sile, rodzicielskiej mądrości oraz sztuce szukania porozumienia. A zaczęło się od listu, który Eloise Bridgerton wysłała do sir Phillipa Crane’a po śmierci jego żony, a swojej kuzynki. Rok i kilkadziesiąt listów później sir Phillip składa Eloise zaskakującą propozycję. Czy kobieta, która lubi stawiać na swoim, i tym razem podejmie decyzję, nie bacząc na zdanie innych, zwłaszcza braci gotowych bronić ją przed mężczyznami niczym bulteriery Czy podejmie się roli, jakiej nigdy wcześniej nie pełniła Co ją czeka z dala od gwarnego, pełnego plotek Londynu Zakochałam się w piórze Quinn, jej poczuciu humoru i błyskotliwych dialogach. Z niecierpliwością wyglądam kolejnego tomu serii!”
KATARZYNA KOWALEWSKA, pisarka
***
„Rodzina Bridgertonów powraca! To świetna wiadomość dla czytelników powieści Julii Quinn. Bohaterką jej najnowszej książki jest początkująca feministka, inteligentna, zbuntowana i bezczelna Eloise Bridgerton, która sprzeciwia się sztywnym konwenansom. Nie zamierza być idealną żoną dla nikogo. Jej niechęć do udziału w wyścigach ślubnych epoki regencji jest legendarna. Pragnie zapewnić sobie poczucie wolności. Zadanie to okazuje się trudne nawet dla tak silnej i niezależnej osobowości, jaką jest Eloise. Musi skonfrontować własne poczucie samotności z zazdrością i winą. Jednak oczekiwania, że »będzie domowa, skromna i bardziej niż trochę zdesperowana«, nie pasują do
jej światopoglądu i natury. Eloise jest kobietą, która nie może po prostu siedzieć bezczynnie i czekać, aż życie jej się przydarzy... Fani Julii Quinn otrzymują kolejną lekką i zabawną historię. Niepozbawioną, a jakże, namiętności i ironii. Idealną na każdy wieczór z książką”.

JOANNA DIVINA, Radio Poznań, autorka audycji „Dobry tytuł, podaj dalej!”

Audiobook „Oświadczyny. Bridgertonowie. Tom 5 (CD mp3)” - oprawa Miękka - Wydawca: Zysk i S-ka. Cena 33.68 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.