pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Miłosne tajemnice. Tom 4. Bridgertonowie (CD mp3)

autor:

Julia Quinn

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2022
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788382024692
Data: 2022-05-16
25.87 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Tytuł oryginału: Romancing Mister Bridgerton.

KIEDY NAJWIĘKSZEGO PRZYSTOJNIAKA W LONDYNIE ZACZYNA PRZEŚLADOWAĆ W SNACH PEWNA ZNAJOMA DZIEWCZYNA, SYTUACJA WYMYKA SIĘ SPOD KONTROLI...

PENELOPA FEATHERINGTON SKRYCIE UWIELBIA BRATA PRZYJACIÓŁKI OD... właściwie od zawsze. Po spędzeniu połowy życia na obserwacji Colina Bridgertona z daleka Penelopa myśli, że wie o nim wszystko, ale nagle natyka się na jego najgłębszy sekret... i zaczyna się obawiać, że może jednak wcale go nie zna.

COLIN BRIDGERTON JEST ZMĘCZONY SWOJĄ REPUTACJĄ LEKKODUCHA i pustego czarusia, ma także dość tego, że wszyscy przejmują się autorką znanej rubryki plotkarskiej, lady Whistledown, która wspomina o nim w pierwszych zdaniach każdej swojej publikacji. Jednak po powrocie z podróży zagranicznej Colin odkrywa, że życie w Londynie całkowicie się zmieniło, co dotyczy zwłaszcza Penelopy Featherington! Kiedy okazuje się, że Penelopa ma własne sekrety, ten, który dotąd unikał związków, musi zdecydować: czy jest ona dla niego największym zagrożeniem, czy też szansą na szczęście...

SERIAL NA PODSTAWIE CYKLU BRIDGERTONOWIE DOSTĘPNY W SERWISIE NETFLIX!
 Netflix 2021. Used with permission. NETFLIX is a registered trademark of Netflix, Inc. and its affiliates. Artwork used with permission from Netflix, Inc.

***
Czarujący amanci, powabne i pełne sekretów damy, fajerwerki nastrojów i uczuć, blichtr czasów Regencji i półmrok pałaców, w którym rodzą się miłosne intrygi. Jeśli do tego dodamy jeszcze wplecione elementy baśniowej fabuły i sympatyczne postaci drugoplanowe, otrzymamy przepis na romans doskonały, jakim jest cykl Bridgertonowie.

PUBLISHERS WEEKLY
***
Londyn 1824 czy Warszawa 2021 Pod pewnymi względami - bez różnicy... Bo miłość jest wszędzie i zawsze tak samo pożądana. A charakter to niezmiennie odwieczny kłopot kobiet. Penelopa jest grzeczna, układna i przezroczysta dla otoczenia. Ukrywa swoje zdanie, choć potajemnie tęskni za... No właśnie, za czym Za byciem sobą, nie tylko podpierającą ściany balowych sal niewolnicą konwenansów. Lady Whistledown zaś szokuje opiniami, za to ukrywa swoją tożsamość. Kim okażą się te dwie kobiety Wśród strojnych sukien, w blasku kandelabrów, do taktu menueta, w dżinsach, stroboskopach i na silent disco - każda z nas, kobiet, próbuje być sobą. Ponad wiekami łączy nas uwikłanie w konwenanse. I - na szczęście często - krnąbrna osobowość.

Bohaterki pokażą niebywały pazur. Pozazdrościć i brać przykład! Nie zabraknie też przystojnego syna hrabiego i tego, co najważniejsze w romansie, czyli miłosnych zawirowań. A wszystko to w uroczym gatunkowym anturażu.

AGNIESZKA LIS, pisarka
***
Miłosne tajemnice, podobnie jak poprzednie tomy cyklu Julii Quinn, to przede wszystkim świetna zabawa. Sprawnie napisana historia, z przejrzyście rozpisanymi wątkami i ciekawymi zwrotami akcji, a przy tym nie brakuje zmysłowego seksu, poczucia humoru i romantycznych uniesień. Penelopa Featherington, która dotąd była postacią drugiego planu, teraz zajmuje centralne miejsce - skromna, spokojna dziewczyna nagle wyrasta na pewną siebie kobietę, która po prostu musi nauczyć się manifestować własne zdanie. I okazuje się wspaniałą romantyczną bohaterką, może nie klasyczną pięknością, ale energiczną, inteligentną młodą kobietą o silnej osobowości, która potrafi walczyć o skrywane dotąd uczucie. Jak zwykle w rodzinie Bridgertonów prawdziwa miłość pokona każdą przeszkodę!
EWA SIWICKA, dziennikarka TVP Poznań

Audiobook „Miłosne tajemnice. Tom 4. Bridgertonowie (CD mp3)” - oprawa CD - Wydawca: HERACLON. Cena 25.87 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.